Jepni nje deshire per te mepareshmin - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 28031

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 19-09-2009, 09:15:51
nje dite te mire sot.. :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 19-09-2009, 10:30:54
Dy jave pushim ne ishullin qe don kjo vet :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 19-09-2009, 10:55:48
kesaj Shqiptares i uroj fundjave sa me te bukur Gezuar festen e Bajramit e te bej 1 dreke te mire neser me plot miq te ftuar  :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 19-09-2009, 11:00:42
Ty lart, te falesh e te marresh gjithmone dashuri :perqafim  :engjell:


p.s. gezuar dhe ty Bajramin  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 19-09-2009, 11:02:00
ika e dashur po dal pak une tani flasim me vone  :puth

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 19-09-2009, 11:03:28


Kalofsh sa me mire  :) :puth

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 19-09-2009, 15:19:00
te vinte knej nga TR fundjaven tjeter  ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 19-09-2009, 15:23:54
..te kaloj nje fund jave te embel...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 19-09-2009, 15:26:01
flm gjithashtu e ti

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 25-09-2009, 14:00:28
Dubai :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 25-09-2009, 14:02:01
Antarktida  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 25-09-2009, 23:40:57
ne horizont :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#787 ne: 12-10-2009, 14:11:35
ketij i uroj te uroj per mua me te mirat e kesaj bote mo...LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#788 ne: 12-10-2009, 15:06:44
Kesaj i deshiroj edhe 20 kalamoj te tjere :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 12-10-2009, 15:07:18
Te martohet..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#790 ne: 12-10-2009, 15:09:08
Te martohet :D ama me mua ee :d

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 12-10-2009, 15:11:16
:d

Te marrin A shume e shume.. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 12-10-2009, 23:10:22
Cti doje zemra.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#793 ne: 14-10-2009, 10:47:29
Kesaj i deshiroj edhe 20 kalamoj te tjere :D

rrofsh o charli po shtoje ca numrin vlla se i kam ndertu nja dy kapanone gjer tani....


kesaj me siper vetem te mira paste :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 14-10-2009, 11:33:12
Shendetin e te tjerat vijne vet.. ;)  :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 14-10-2009, 15:58:14
rente ne pucete. LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 14-10-2009, 21:02:06
Nje dru pas qafe... LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#797 ne: 14-10-2009, 21:08:24
Te me bjere ne dore.... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 14-10-2009, 21:11:46
Ti pres duart LOL  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#799 ne: 14-10-2009, 21:17:25
Ti bindet urdherave..... :D

Temat e fundit