Jeta me ka mesuar qe... - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 16650

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 05-11-2011, 20:28:04
Lura cke qe zihesh me tatu:P

te duket zenke ????

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#401 ne: 05-11-2011, 20:42:38
LOL
Pse ty jo? :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 05-11-2011, 20:44:29
LOL
Pse ty jo? :D

 te ishin te gjitha "zenkat" keshtu   ;)

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#403 ne: 05-11-2011, 20:48:33
Pse si pretendon ti te jene? :D ne virtualitet e kam fjalen :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#404 ne: 05-11-2011, 21:54:56
jeta me ka mesuar te qesh edhe pse brenda vetes me qahet
jeta me ka mesuar qe cdo rrezim ta kthej ne force dhe kurre mos caravitem
jeta me ka mesuar te respektoj dhe te dua gjithkend qe e meriton ne dozen e duhur
jeta me ka mesuar te dua edhe veten dhe te jetoj jeten time sipas menyres sime e mos te caj trapin se c'thone.....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#405 ne: 05-11-2011, 21:56:23
jeta me ka mesuar gjene me te bukur,te thjeshte dhe te shenjte......familj a eshte e vetmja parajse ne toke

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 05-11-2011, 22:30:54
Pse si pretendon ti te jene? :D ne virtualitet e kam fjalen :P

se marr mundimin ..persa i perket virtualitetit :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#407 ne: 07-11-2011, 14:41:17
Cdo gje duhet marre me sportivitet...  :D
Pordhet e teperta grisin brekete reja. LOL LOL LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#408 ne: 07-11-2011, 14:52:55
Mos e perplas asnjehere deren, nje dite mund te duash te kthehesh perseri prej andej..........

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#409 ne: 07-11-2011, 15:01:38
Edhe kjo e Tatuse me pelqen si shprehje.

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#410 ne: 07-11-2011, 15:04:58
"Budallalleku eshte shume me i rrezikshem sesa e keqja, sepse e keqja here pas here ben pushim, kurse budallalleku jo."

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#411 ne: 07-11-2011, 15:05:33
Jeta me ka mesuar qe ne kete jete duhet te japesh po aq sa jep

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 07-11-2011, 15:34:01
qe kush me bie ne qaf ta var ne litar :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#413 ne: 14-11-2011, 21:20:47
Mos krijo distancë me njerëzit që i do, sepse ata do të gjejnë mënyrën për të jetuar edhe pa ty.

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#414 ne: 14-11-2011, 21:57:44
mos i bej naze pjeshkes se te mallkon. :P LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#415 ne: 14-11-2011, 21:58:40
apo sa i ecen dhe mallkimi pjeshkave....

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#416 ne: 14-11-2011, 22:02:31
ore flas per pjeshka te njoma une jo te kalburat.. :P :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#417 ne: 14-11-2011, 22:06:45
po te kalburat jane me keqe se te infektojne

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#418 ne: 21-11-2011, 10:12:53
Ne tre fjale mund te permbledh gjithcka cfare kam mesuar mbi jeten :duhet shkuar perpara.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#419 ne: 21-11-2011, 21:16:53
kur i beson shum dikujt ta perdor kundra teje

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#420 ne: 21-11-2011, 21:28:47
jeta me ka mesuar te qesh edhe pse brenda vetes me qahet
jeta me ka mesuar qe cdo rrezim ta kthej ne force dhe kurre mos caravitem
jeta me ka mesuar te respektoj dhe te dua gjithkend qe e meriton ne dozen e duhur
jeta me ka mesuar te dua edhe veten dhe te jetoj jeten time sipas menyres sime e mos te caj trapin se c'thone.....

tushe perq

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#421 ne: 24-12-2011, 18:20:38
jeta si kafeja her e embel her e idhet jo e embel  por gjithmone e zeze...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#422 ne: 27-12-2011, 13:45:57
jeta me ka mesuar ...mos e vrit mendjen hic

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#423 ne: 27-12-2011, 14:20:36
qe te kap sa me shume zocka dhe mos ti bej shum naze  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#424 ne: 29-12-2011, 20:03:31
jeta jemi ne cfar jemi ne maskarenj dhe kriminela...

Temat e fundit