Jeta me ka mesuar qe... - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 16648

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#425 ne: 30-12-2011, 12:11:30
jeta me ka mesuar mos ti ze bese njerezve....

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#426 ne: 04-01-2012, 12:47:52
... te shikosh punen tende, pasi te gjithe mendojn per ty, por asnje sti mbaron punet. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 04-01-2012, 12:48:46
qe po kerkove falje te fajesojne me shume

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 08-01-2012, 02:37:55
qe faljen ta marrin dobesi... dhe miresjelljen per budallallek. hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#429 ne: 08-01-2012, 08:08:40
qe kush ta ben borxh ta helmoj me helem te mizave :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#430 ne: 08-01-2012, 17:32:11
qe miqte e vertete duken ne dite te veshtira  :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 08-01-2012, 17:50:29
....ta dashuroj!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 08-01-2012, 20:17:13
...gjithcka ka një fund.....fatkeqësis ht.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#433 ne: 09-01-2012, 22:54:38
chi non scopa a capo dano non csopa tutto l'ano

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#434 ne: 09-01-2012, 22:56:04
Qeni qe leh,nuk kafshon LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#435 ne: 09-01-2012, 22:57:36
qent lehin kur ndjejn rezikun se del pitbulli per te shqyer armikun

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 09-01-2012, 22:59:36
LOL LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#437 ne: 09-01-2012, 23:00:23
kush qesh shum i bien dhembet dhe i ngelet vetem te lepij kembet LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#438 ne: 09-01-2012, 23:00:48
QENI qe leh, nuk kafshon :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#439 ne: 09-01-2012, 23:02:11
me mire 1 shok QEN sesa qen 1 SHOK :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#440 ne: 09-01-2012, 23:02:48
LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 09-01-2012, 23:05:26
Qente le te lehin karvani te ece perpara

a ka me per qente?

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#442 ne: 09-01-2012, 23:06:27
qeni i mire me shoke shume... :P LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 09-01-2012, 23:06:49
mos ngelsh vetem si qen thujjjjj LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#444 ne: 09-01-2012, 23:06:59
qen share han per dark tigra zgare LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#445 ne: 09-01-2012, 23:07:17
bishti i qenit bisht qeni mbetet.. :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#446 ne: 09-01-2012, 23:07:36
Qeni mbetet qen ;) :D

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#447 ne: 09-01-2012, 23:09:53
QENI QENI PO IJENA BEKA KERDIN

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#448 ne: 22-01-2012, 22:06:57
Qe ky ka te drejte me ate qe thote.
Pasi eshte realiteti i Shqiperis dhe Shqiptareve.

Mirush Kabashi - Apologjia e Sokratit (Odeon RTK) - www.besfort.de

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#449 ne: 22-01-2012, 22:40:45
Ti marr gjerat si te vin pa i sforcuar ato.

Temat e fundit