Jeta me ka mesuar qe... - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 16566

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#500 ne: 09-03-2012, 11:20:11
qe sa here mund te biesh do gjesh forcen te ngrihesh perseri

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#501 ne: 09-03-2012, 11:30:37
Qe e engjejt kane krah me thupra :) :P

po perse na kane genjyer per te kunderten?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#502 ne: 09-03-2012, 12:44:25
po perse na kane genjyer per te kunderten?

Qe te besojme ne verbim :) e atehere kur mendojme qe jemi te kthjellet!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#503 ne: 09-03-2012, 13:40:34
Jeta me ka mesuar se asgje nuk arrihet lehte...por humbet me nje te kercitur te gishtave..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#504 ne: 09-03-2012, 13:41:00
Qe te besojme ne verbim :) e atehere kur mendojme qe jemi te kthjellet!!

ekziston kthjelltesia???

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#505 ne: 09-03-2012, 13:54:21
ekziston kthjelltesia???
Aq sa mendon qe ekziston liria. :)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 09-03-2012, 13:55:40
Aty ku ka pasion ska kthjelltesi  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#507 ne: 09-03-2012, 13:55:52
Aq sa mendon qe ekziston liria. :)

pikerisht...nuk ekzistojne ,thjesht ne genjejme veten se ekzistojne

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#508 ne: 09-03-2012, 14:00:44
pikerisht...nuk ekzistojne ,thjesht ne genjejme veten se ekzistojne
Thua qe na eshte kycur e liria?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#509 ne: 09-03-2012, 14:02:00
Aty ku ka pasion ska kthjelltesi  :D
Jeta me ka mesuar te verberohem nga pasioni,se gjej pak kenaqesi per shpirtin e pse pa kthjellesi. :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#510 ne: 09-03-2012, 14:02:16
mendoj se jemi ne qe kycim lirine....dhe ajo ska force te dal mbi ne

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#511 ne: 09-03-2012, 14:04:35
mendoj se jemi ne qe kycim lirine....dhe ajo ska force te dal mbi ne
A thua s'ekziston,apo thua qe s'dijme ta ndiejme,,,,,,,,,shohim?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#512 ne: 09-03-2012, 14:06:15
ekziston si koncept por jo e prekshme. Ndjenjave i japim format dhe dritehijet qe duam ne dhe sigurisht i emertojme sic mendojme ne.....

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#513 ne: 09-03-2012, 14:46:02
Qe ta shfrytezoj rastin si te me ofrohet :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#514 ne: 09-03-2012, 14:46:56
Qe  rastet ti krijoj ve  e mos ti pres prej tjereve  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#515 ne: 09-03-2012, 14:59:04
Si kur ta mesoj jeta ty qe te besh vetvrasje sa me shpejt :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 09-03-2012, 15:16:48
...leku shpon detin.. :@ :@

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#517 ne: 09-03-2012, 16:05:30
Jeta me ka mesuar qe edhe leku nuk ben fajde.....ne jete duhet te kesh FAT dhe shendet

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#518 ne: 09-03-2012, 16:24:19
merre lehte se cdo gje qe ka per tu bere do behet. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#519 ne: 09-03-2012, 16:24:45
merre lehte se cdo gje qe ka per tu bere do behet. :D

qe ky tipi ja fut plot ka i here LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#520 ne: 09-03-2012, 16:25:36
jam realist moj dreq. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#521 ne: 09-03-2012, 16:26:16
e d more dreq e di...pranej vdes ti per mu se je realist LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#522 ne: 09-03-2012, 16:26:44
pas teje do vdes une per ty, per realizem po t a them :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#523 ne: 09-03-2012, 16:27:44
E mire mjaft se do biem me sysh me gjithe kete dashni LOL

jeta me ka mesuar mos ti them JO tipit LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#524 ne: 09-03-2012, 16:28:35
Jeta e ka mesuar shume mire kete gocen dhe si kjo duhet et marrin shembull te gjitha zockat e tjera. :P

Temat e fundit