Jeta me ka mesuar qe... - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 18479

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#525 ne: 09-03-2012, 16:29:12
LOL LOL

Tipi ty te ka mesu nai gjo jeta kshu ne pergjithesi

jeta me ka mesuar qe Tipi eshte gallataxhi i ndyre :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 09-03-2012, 16:30:02
jeta me ka mesu qe femrave beju qejfin se pastaj ato ta shperblejne me cte mundin. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#527 ne: 09-03-2012, 16:30:45
jeta me ka mesuar mos te genjehem nga Tipi....se te mashtron LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 09-03-2012, 16:31:10
mos u genje por provohe ama. :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#529 ne: 09-03-2012, 16:32:02
Jeta me mesoi tani...se tipi eshte i mire por jo per mua..LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 09-03-2012, 16:33:30
misheli e di qe jam me i mire dhe jo per te por me te mire se mua ska ku te gjeje. :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#531 ne: 09-03-2012, 16:35:06
Jeta me ka mesuar qe cdo shans ne jete ta vleresoj....(kjo s'eshte per tipin)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 09-03-2012, 16:36:06
sepse tipi ka parimin ne tre drejtime rruge ndiq te katerten, dmth ate qe ti mendon se eshte me e mira per te ndjek. :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#533 ne: 09-03-2012, 16:38:41
Tipo....kam kalu te rruga jote po nuk u pame LOL

Jeta me ka mesuar qe persa kohe rend mbas te tjereve ata largon....kur vendos te qendrosh ata afrohen.....pike e zeze

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 10-03-2012, 19:38:56
Qe njerezt behen kafshe kur ju preken interesat

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#535 ne: 10-03-2012, 20:06:07
qe femrat te duan vetem per interes

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 10-03-2012, 22:36:15
....budallait, hapi rrugen.

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#537 ne: 10-03-2012, 22:36:54
....budallait, hapi rrugen.

hahaha the irony.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 12-03-2012, 13:58:10
injoranca eshte ne rritje...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#539 ne: 12-03-2012, 14:12:04
...qe jeta eshte lavire,po deshe ta kontrollosh duhet ta p***sh fort.... :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 12-03-2012, 20:27:38
...te mendoj para se te flas

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 12-03-2012, 21:47:27
....te bej shume kompromise..:S

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#542 ne: 12-03-2012, 21:49:03
Ta respektoj e cmoj  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#543 ne: 13-03-2012, 07:38:15
te jem vetvetja dhe mos shtirem per dike qe sjam

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#544 ne: 13-03-2012, 12:19:28
te ec ngadale por i sigurte..qe mos te bej  kurre hapa mbrapa e kam fjalen hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 13-03-2012, 13:16:46
...jeta nuk duhet te mbushet me dite..por ditet te mbushen me jete.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#546 ne: 13-03-2012, 14:47:29
te ec ngadale por i sigurte..qe mos te bej  kurre hapa mbrapa e kam fjalen hmmmmm:

sa hapa prapa ke bere ti....llastik je bere per mua LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 13-03-2012, 15:14:41
...kemi lindur..dhe do vdesim vetem ( Sa e madhe kjo :D :D :P)

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 13-03-2012, 15:48:00
...ato qe i dua ti mbroj ne publik dhe ti korrigjoj kur jemi vetem

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 13-03-2012, 15:49:36
Ti bej sa here te kem nevoje nje autopermbajtje vetes, dhe te zbus veten time ne rradhe te pare, pastaj te tjeret qe kam afer  :)

Temat e fundit