Jeta me ka mesuar qe... - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 17803

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#550 ne: 13-03-2012, 16:25:32
qe dhimbja nuk mbytet me alkol

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 15-03-2012, 13:49:57
Pesha e vertete e disa fjaleve qendron tek ai qe i thote.
 

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 15-03-2012, 15:05:22
......fjale, fjale, fjale... ^o) ^o)

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 15-03-2012, 15:06:45
Njerezit me komplekse dhe me probleme fiksimatiko-mendore, hapu rruge dhe leri rehat  :)

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 15-03-2012, 17:34:50
...se heshtja dhe buzeqeshja jane arme shume te fuqishme
Buzeqeshja zgjedh shume nga problemet
Heshtja shmang shume probleme

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 21-03-2012, 13:04:50
Kam mësuar se sasia nuk është më e rëndësishme se cilësia kur vjen puna për miq të mirë!

Kam mësuar se nuk është e rëndesishme vetëm të të falin të tjerët, ndonjëherë duhet të mësojmë të falim vetveten!

Kam mësuar se nuk ka rëndësi sesa i vjetër je, apo sesa të zgjuar e di veten, jeta nuk rresht se na mësuari çdo ditë!

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#556 ne: 21-03-2012, 13:05:38
Kam mësuar se sasia nuk është më e rëndësishme se cilësia kur vjen puna për miq të mirë!

Kam mësuar se nuk është e rëndesishme vetëm të të falin të tjerët, ndonjëherë duhet të mësojmë të falim vetveten!

Kam mësuar se nuk ka rëndësi sesa i vjetër je, apo sesa të zgjuar e di veten, jeta nuk rresht se na mësuari çdo ditë!
LIKE :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#557 ne: 21-03-2012, 14:59:26
me too....:D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 21-03-2012, 15:21:28
Personi i vetem pergjegjes per suksesin tim apo deshtimin tim jam UNE.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 21-03-2012, 19:17:24
...pas shiut gjithmone del dielli.

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#560 ne: 21-03-2012, 19:22:16
Qe********
Kur pashe qe e breshka behej kameleon ne siperfaqe mendova qe natyra qenka shume bujare :S

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 21-03-2012, 19:25:13
“Reality” is a word meaning “what is being experienced right here, right now.” Remember, that is the only thing that can be experienced. You cannot experience yesterday, you can only remember it. You cannot experience tomorrow, you can only anticipate it. The only thing in the Universe that you can experience is Here and Now… Have fun ceasing the moment!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 25-03-2012, 22:33:56
....Right..is Wrong.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#563 ne: 25-03-2012, 23:25:50
....te jetoj cdo dite me energji pozitive dhe ti marr jetes me te miren e mundshme

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#564 ne: 26-03-2012, 16:57:21
....Right..is Wrong.

Aplikoje ket filozofi ne forum.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 26-03-2012, 20:07:00
Yes Sir !!!!! :p :p

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 26-03-2012, 20:23:12
...te degjoj me shume se sa te flas!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#567 ne: 26-03-2012, 20:30:37
te jem vetja...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#568 ne: 21-04-2012, 11:46:09
Qe te gjykoj sikur jam zoti vete,edhe te ndeshkoj sikur jam djalli!! :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#569 ne: 21-04-2012, 15:04:19
se jemi te perkohshem dhe duhet te duam pa kushte

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#570 ne: 21-04-2012, 21:09:29
...kur mungon luani majmuni bëhet mbret.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 21-04-2012, 21:35:26
.. qe qente le te lehin, karvani te ec perpara

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#572 ne: 21-04-2012, 23:28:37
*****
Te trajtoj njerezit si njerez,edhe  te kunderten.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 22-04-2012, 10:22:19
..t'ju hap rruge budallenjve

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#574 ne: 22-04-2012, 11:40:02
*****
Qe pas nje goje te piste qendron fshehur nje njeri i piste. :)

Temat e fundit