Jeta me ka mesuar qe... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 18476

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#575 ne: 22-04-2012, 11:55:02
Vrapimi per sukses nuk behet nga kembe te shkurtra ;)

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 22-04-2012, 12:10:49
********

Nuk eshte dicka personale, besomeni, Zeri Yt ka 15.000 vizitore unike ne 24 ore  ;) ketu le shenje c'do shkrim i juaji  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 22-04-2012, 14:26:08
..qe universi dhe budalliku jane te pafund

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#578 ne: 22-04-2012, 14:45:29
Ajnshtajn e tha per budallallekun ;) sepse per universin s'ish i sigurte :)

Kam mesuar qe nga gjaku fisnik lindin njerez fisnike,edhe e kunderta. ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 22-04-2012, 14:47:18
... qeshu neser mund te jete me keq..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 10-05-2012, 22:13:40
qe ne jete nuk eshte e rendesishme te besh si i zgjuar, por te veprosh si i tille!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 10-05-2012, 22:55:37
puno sa ke mundesi, dhe merr sa ke nevoje...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#582 ne: 11-05-2012, 09:43:59
...nuk ke jetuar hic, nese s'ke bere dicka per te ndihmuar dike qe s'ka mundesi te ta shperbleje.


me pelqen ky parim.....pak a shume e thene ndryshe do ishte

Nderin beje dhe hidhe ne det, nese sta di robi ta di Zoti...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#584 ne: 15-05-2012, 14:37:37Ta quaj te tille ate!! :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#585 ne: 15-05-2012, 14:38:22
Jeta me ka mesuar qe kurre mos dorezohem edhe pse barrierat mund te jene te shumta.....

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#586 ne: 15-05-2012, 14:42:14
Ti buzeqesh c'do mengjes,edhe dua po ate note.
Ajo me ka mesuar qe ti lutem asaj,edhe thjesht e bej,por kur i do te shumta ato lutje,edhe me neglizhon ,pa me mesuar ajo filloj e therras sa zbres zotin ne toke.

Jeta eshte dhurate,edhe dhuron pa mase(nder to pako dhuron edhe thika e gjemba te mprehte!! :) :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#587 ne: 15-05-2012, 14:44:16
Jeta me ka mesuar se mes lotesh mund te gjesh dicka qe te ben te qeshesh

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 16-05-2012, 13:53:56
...është një gjë e mrekullueshme, ta pranoj ashtu si vjen, mos te jem e pikëlluar nëse të ndodh ndonjë gjë keq, te mendoj për ata që u është marrë jeta,
pa qenë në gjendje për ta jetuar.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#589 ne: 16-05-2012, 13:55:42
Jeta eshte Bushtra me e madhe qe ekziton....

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 16-05-2012, 13:58:48
..ajo është një dorë që jo gjithmonë të përkëdhel.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#591 ne: 16-05-2012, 13:59:58
Citim nga: Giяliciоu$ ne 16-05-2012, 13:58:48
..ajo është një dorë që jo gjithmonë të përkëdhel.

ndodh qe te jete nje dore qe vetem te godet....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 16-05-2012, 14:33:38
Jeta me ka mesuar se mes lotesh mund te gjesh dicka qe te ben te qeshesh

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#593 ne: 18-05-2012, 14:13:24
********

Qe nga penjte e shkeputur te shoqerise ,gjithmone do ndihet shtrengimi i nyjes se krijuar nga shkeputja. :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 18-05-2012, 14:45:06
O Zot ! Te falenderoj qe me ke dhene syte per te pare !
O Zot ! Te falenderoj qe me ke dhene veshet per te degjuar !
O Zot ! Te falenderoj qe me ke dhene gjuhen per te folur !
O Zot ! Te falenderoj qe me ke dhene mendjen per te menduar !
O Zot ! Te falenderoj qe me ke dhen Jeten per ta Jetuar ...!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 21-05-2012, 19:25:24
...cdo dite qe jetojme...eshte nje mrekulli...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#596 ne: 21-05-2012, 23:08:02
jeta me ka mesuar qe te bardhes ti them e bardhe, dhe te zezes e zeze!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#597 ne: 24-05-2012, 15:37:26
...ate qe e kap mos ta leshosh  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#598 ne: 24-05-2012, 16:23:20
dhe mos e bej lefto.......jeta me ka mesuar...ik e pi i cigare kur je me nerva

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#599 ne: 28-05-2012, 01:02:12

Temat e fundit