Jeta me ka mesuar qe... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 16649

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 28-05-2012, 01:03:51
Eshte edhe e pashpirt kur do!!   ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#601 ne: 28-05-2012, 16:51:34
jeta me ka mesuar se kurre nuk duhet te dorezohesh

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 28-05-2012, 18:08:36
Te kem durim nga te papriturat e jetes.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 29-05-2012, 14:36:30
Syni s’e sheh synin matanë hundës
zemra e sheh zemrën matanë bjeshkës
.
 

 :engjell:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 24-06-2012, 12:23:13
......gjithmone ka nje te neserme

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#605 ne: 24-06-2012, 17:37:31
te jem ajo cka dua une te jem e jo ajo cfare te tjeret presin te jem!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#606 ne: 25-06-2012, 23:35:32
Te jem programues e kapiten i fatit tim! :) :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 25-06-2012, 23:40:56
ta jetoj si te vije deri ne frymen e fundit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#608 ne: 26-06-2012, 08:44:46
Te mos dorezohem kurre!!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#609 ne: 26-06-2012, 14:23:33
me duar lart e ke fjalen? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#610 ne: 26-06-2012, 14:24:26
aty afer

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 03-07-2012, 03:18:11
Ai/ajo që jep është i/e marrë. Ai/ajo që e kthen është dyfish më i/e marrë.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#612 ne: 03-07-2012, 07:46:10
jeta me ka mesuar se nje buzeqeshje largon trishtimin tutje....qe kshu une vetem zgerdhihem LOL

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 03-07-2012, 09:11:46
Ti falesh te gjithe, duke perfshire edhe vetveten.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#614 ne: 03-07-2012, 13:42:55
Ti falesh te gjithe, duke perfshire edhe vetveten.

 ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 03-07-2012, 15:55:47

#616 ne: 03-07-2012, 16:33:59

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 08-07-2012, 22:01:02

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#618 ne: 08-07-2012, 22:19:41

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#619 ne: 08-07-2012, 22:24:34
Me ka mesuar qe per te shmang shume probleme duhet te therrasesh heshtjen :S

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 12-07-2012, 18:20:52
Jeta me ka mesuar shume gjera, por ditet nuk e dine kete....

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 12-07-2012, 18:22:43
Me ka mesuar qe per te shmang shume probleme duhet te therrasesh heshtjen :S


 :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#622 ne: 18-07-2012, 12:39:06
 mos ti bej bisht pergjegjesive

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 08-08-2012, 22:10:16
Jeta me ka mesuar, te harroj ate qe me ka rrezuar, por kurre ate qe me ngriti....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#624 ne: 08-08-2012, 22:13:31
jeta me mesoi se duhet te jem egoiste dhe te mendoj per veten....po se bej dot :(

Temat e fundit