×
Hyrja
Profili

Jeta me ka mesuar qe...

Jeta me ka mesuar qe...

· 905 · 15283

 • Postime: 1283

#625 ne: 09-08-2012, 00:03:20
Te shfrytezoj castet duke u perpjekur ti endem kohes pas e duke krijuar,gjithcka qe e quaj te frytshme. :)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 13-08-2012, 15:00:01
..ke të drejtën për të heshtur. Çdo fjalë që thua, mund të përdoret kundër teje.

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 14-08-2012, 08:24:41
Tja fali gabimin vetes, ashtu sikur Zoti me fal mua.

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 14-08-2012, 11:41:01
jeta me ka mesuar qe te mos hakmerren, gjithecka rrotullohet!

 • Postime: 4261

#629 ne: 14-08-2012, 12:45:29
Jeta me ka mesuar qe kur te fton ndonje goce per kafe , mos u mendo dy here :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 14-08-2012, 12:47:02
Jeta me ka mesuar qe kur te fton ndonje goce per kafe , mos u mendo dy here :D
jeta me ka mesuar te mos ftoj meshkujt per kafe se te shprehin dashurine masandej :D

 • Postime: 4261

#631 ne: 14-08-2012, 12:48:18
Ajo eshte e ditur :D

Mua jeta me ka mesuar qe nuk ben te ngutesh rreth kesaj qeshtje :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 14-08-2012, 12:50:04
Ajo eshte e ditur :D

Mua jeta me ka mesuar qe nuk ben te ngutesh rreth kesaj qeshtje :D
jeta me ka mesuar te eci ngadale por me hapa te sigurte...

 • Postime: 4261

#633 ne: 14-08-2012, 12:52:03
Jeta me ka mesuar qe dashuria te verbon dhe nuk sheh se ku i hedh hapat :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 14-08-2012, 12:56:27
:)

PS: charli me mesoj te mos perkthej nga Google sepse e bej lemsh fjaline :D

Charl, flm shume per bashkbiseden  :perqafim

 • Postime: 4261

#635 ne: 14-08-2012, 12:59:45
Jeta me ka mesuar qe ti shfytezoj te gjitha idete vetem qe te mos me ik nga duart :D


p.S. Flm edhe ty  :perqafim

 • Postime: 1283

#636 ne: 14-08-2012, 23:49:27
,,,,,,,Qe besimi (ne vetvete? :P)eshte ligji themelor i jetes. :)

 • Postime: 12743

#637 ne: 15-08-2012, 09:57:41
qe besimi nuk mund te pretendohet....por arrihet

 • Postime: 1283

#638 ne: 25-08-2012, 23:29:19
Cmimet ti dergoj ne merita.


Meritat ti cmoj ti respektoj :) :),madje ti dua me fanatizem.

Nga vitet s'rritesh! :)

 • Postime: 12743

#639 ne: 25-08-2012, 23:34:47
me mesoi se heshtja eshte me mire sesa te flasesh dhe thuash fjale qe dhembin

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 26-08-2012, 14:57:43
....ta dua atë pa kushtëzim.

 • Postime: 12743

#641 ne: 26-08-2012, 23:07:03
te dua edhe veten...ta dua me shume se cdo gje!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 26-08-2012, 23:22:01

 • Postime: 2173

#643 ne: 28-08-2012, 12:32:00
mendoj se ti je piano..por pianisti kush eshte :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 11-09-2012, 12:34:45
..ti dua te tjeret por jo aq shume sa te mos mbaj pak dashuri per veten time.

 • Postime: 4261

#645 ne: 11-09-2012, 13:00:52
Jeta me ka mesuar qe te keqin mos e le te te afrohet as edhe 10 KM afer :D

 • Postime: 12743

#646 ne: 11-09-2012, 15:12:03
Jeta me ka mesuar qe....

...Heshtja dhe buzëqeshja janë dy fjalë shumë të fuqishme: buzëqeshja është mënyra për të zgjidhur shumë probleme, dhe heshtja për të shmangur shumë probleme...!

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 13-09-2012, 16:01:28

...vazhdon.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 19-09-2012, 16:43:58
.....Oblivion eshte si shpirt!  :engjell:

 • Postime: 12234

#649 ne: 19-09-2012, 16:57:49
Qe te dyjat jane si shpirt  :D :D :D

Temat e fundit