Ka momente..... - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 32857

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 11-12-2009, 22:39:21
Qe ti nuk je ketu edhe shume qetesi osht :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 11-12-2009, 22:41:38
qe cdo gje para syve shembet...

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 11-12-2009, 22:42:43
Qe te mendoj shume..

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 11-12-2009, 22:43:28
qe s'ma ndjen hic... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 11-12-2009, 22:44:02
Ka momente...qe vertete nuk dua ti sjell neper mend.....

 • Postime: 2568

#655 ne: 12-12-2009, 00:12:38
qe i haroj te gjithe dhe sdua tja di me per njeri

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 12-12-2009, 00:18:06
ka momente qe them jam me fat dhe pse...

 • Postime: 2568

#657 ne: 12-12-2009, 00:19:23
ka momente qe dua te fitoj vetem sfida

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 12-12-2009, 00:20:42
ka momente qe them qe po nuk pati sfida kot qe jetojme

 • Postime: 2568

#659 ne: 12-12-2009, 00:23:40
ka momente qe dal nga bota ime dhe futem ne nje bot tjeter qe nuk me njef njeri se kush jam dhe filloj e ndihem me mire

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 12-12-2009, 00:28:15
ka momente kur gjithe bota eshte e imja

 • Postime: 2568

#661 ne: 12-12-2009, 00:30:59
kur duhet te rish i fshehur tek bota e tjetrit deri sa tja rembesh

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 12-12-2009, 00:33:58
ka momente qe botes sime perqark i vendos 1 mase te forte sigurie e mos lejoj asnje te beje pjese ne te

 • Postime: 2568

#663 ne: 12-12-2009, 00:35:22
ka momente kur di cdo gje reth te zonjes se ksaj bote dhe kaloj pa problem fare

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 12-12-2009, 00:37:27
ka momente qe as nuk mund ta imagjinosh se ca fshihet mbas te zonjes

 • Postime: 2568

#665 ne: 12-12-2009, 00:37:56
ka momente qe kam qef te bej poezi

un shetis shpi me shpi
dhe nje nat u ndala tek ti
un jam gjuetari endrave te tua
prandaj ti e di qe ska me te mir se mua
sado qe mund te meeresh me kosovar
prap ty de duhet shqiptar
ti sme njef por un te njof mir
per identitetin tim do jet shum e veshtire
un per ty do ngelelm mister dhe skam per te ta thene asnjehere

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 12-12-2009, 00:45:50
ka momente qe perpiqem te shkruaj e une ndonje poezi

une ne forum rri per kenaqsi
dhe shume hyne e dalin si ti

mua sme bejne pershtypje aspak
sepse asnji nuk me ka hak

se cfare me duhet mua e di shume mire
ndonje cun rrugac  ujk egersire

sjam kurioze aspak se kush je ti
ti duku vete po pate burrni :D

LOL

 • Postime: 2568

#667 ne: 12-12-2009, 00:53:52
un dua te ngelem mister
jo se kam frik por kshu eshte mire njeher
se kshu dua te shikoj tamam se kush je ti
se nga forumi njifesh me ne brendesi
kurse jeta reale sti ejp te gjitha kto munci
kjo gje ne fillim filloi si loj
por nga mesi filloi ndryshooi
dhe ku i dihet sesi do mbaroj
te jet per mua do ta coj kte loje ne infinit
nqs je e zonja tregoi aftesite dhe vej lojes nje limit

 • Postime: 2568

#668 ne: 12-12-2009, 00:54:25
 LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 12-12-2009, 00:59:31
mister ti e mister une
keshtu ka per te shku kjo pune...

ne forum jemi per gallate
e jo per te bere fushate

kush je ti e kush jam une
ka per te shku keq kjo pune

me shejtonen zor do e kesh
keshtu qe sa je ne kohe hap krahun e shko per lesh  :P

LOL

 • Postime: 2568

#670 ne: 12-12-2009, 01:07:06
shum njerez jane munduar
vullkanin per ta sulmuar
por asnje sja ka dal dot
se vullkani eshte si zot
dhe ti po me dukesh njesoj
do te perlaj direkt ne goj
vetem atere ke per te ven mend
qe u ngatorve me nje te zgjuar dhe me mend

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 12-12-2009, 01:14:16
ja ketu je i gabuar
shejtonia vullkanin nuk e ka sulmuar

thjesht po perpiqemi te kalojme bukur ne ket forum
ska asnje gje te gabuar mendoj une

qe je i zgjuar nuk mund ta mohoj
por ate te perlaren nuk ta pranoj

perlante kush perlante nje here e nje kohe
tani ska me auuu iuuu jam une qe ta punoj  :P LOL

 • Postime: 2568

#672 ne: 12-12-2009, 01:20:11
mos i mer kaq seriozisht
sic thu ti eshte normalisht
jemi ktu per gallat
jo per luft e shpatat lart
nje gje ka rendesi
qe kuptohemi shume mire une dhe ti
flm qe me the i zgjuar
me thuaj nje deshire dhe kam per ta plotesuar

ne te dy jemi njesoj
si nga mendja dhe nga lloji
nuk gjen me si ne
do te triumfojm ne kte atdhe
ti komandantja
dhe un IL RE

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 12-12-2009, 01:24:15
jo spo mar seriozisht
por po postoj shume miqesisht

me pelqen qe me ne fund po merremi vesh
se per pak na shkoj muhabeti per lesh

deshire per momentin nuk kam tani
por mbaje mend se 1 dite ndoshta do kem mundesi


 • Postime: 2568

#674 ne: 12-12-2009, 01:27:53
sic e kemi nis me poezi
un der neser mund te ri
e shikoj qe kte gje mund ta besh dhe ti

prandaj me mire themi naten e mire
se sot me poezi e kemi shkrire
dhe do i shikojne forumistat
neser qe pa gdhire

Temat e fundit