Ka momente..... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 36613

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 12-12-2009, 01:31:40
naten e mire shoku  boll me pizi se ka dite prap

ika naten  :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#676 ne: 12-12-2009, 01:37:25
me poezi ta them naten e mire
dhe shifemi neser me te gdhire
mundohu te flesh gjum
sepse sot u lodhe shume
ashtu si ti edhe un
shum poezi sot krijuam edhe nuk u dorezuam


un jam gjuetari
dhe ti je enderimtari

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 12-12-2009, 23:01:29
Si keto tani qe po degjoj 1kenge 10here..

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 12-12-2009, 23:05:34
Ka vallain plot momente :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 12-12-2009, 23:20:26
ka momente kur kaloj bukur  :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#680 ne: 12-12-2009, 23:21:48
ka momente qe me vete mendja per shume gjera

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 12-12-2009, 23:24:51
ka momente qe me kap 1 rehati ne tru

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 13-12-2009, 00:30:55
dhe momente

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 13-12-2009, 13:50:14
Qe smund ti harroj edhe pse mundohem..

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 13-12-2009, 14:25:40
... qe te mungon dikush...

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 13-12-2009, 14:33:47
... qe te mungon dikush...
ne fakt

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 13-12-2009, 16:07:09
... qe te mungon dikush...

po e drejte

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 13-12-2009, 17:18:43
Ka momente....qe ec dhe vetem ec...pa destinacion.....

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 13-12-2009, 19:25:58
kam momente kur dua te me ngroh dikush

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 13-12-2009, 20:16:19
qe me hahet buke :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 13-12-2009, 21:33:53
ka momente relaksi total

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#691 ne: 14-12-2009, 00:48:35
ka momente kur sdi cte besh fare

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 14-12-2009, 14:25:23
qe ste behet te dalesh

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 14-12-2009, 14:26:58
qe ste behet te dalesh

.........sepse mberdhine ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 14-12-2009, 15:00:28
kur na pelqen vetmia.....te gjithe e kemi te nevojshme....

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 14-12-2009, 15:32:02
qe eshte acar

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#696 ne: 15-12-2009, 00:24:24
Ka momente kur edhe ne minus 20 me hipen temperatura...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#697 ne: 15-12-2009, 15:50:03
ka momente kur je gjithcka dua te jem....por ka momente qe me dukesh sikur asnjehere sdo jesh ajo cka kerkova....

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 15-12-2009, 22:22:17
Qe me mungon..

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 15-12-2009, 22:46:39
qe mendoj se duhet me shume larmi ne jete

Temat e fundit