×
Hyrja
Profili

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 32209

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 12-12-2009, 01:31:40
naten e mire shoku  boll me pizi se ka dite prap

ika naten  :perqafim

 • Postime: 2568

#676 ne: 12-12-2009, 01:37:25
me poezi ta them naten e mire
dhe shifemi neser me te gdhire
mundohu te flesh gjum
sepse sot u lodhe shume
ashtu si ti edhe un
shum poezi sot krijuam edhe nuk u dorezuam


un jam gjuetari
dhe ti je enderimtari

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 12-12-2009, 23:01:29
Si keto tani qe po degjoj 1kenge 10here..

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 12-12-2009, 23:05:34
Ka vallain plot momente :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 12-12-2009, 23:20:26
ka momente kur kaloj bukur  :)

 • Postime: 2568

#680 ne: 12-12-2009, 23:21:48
ka momente qe me vete mendja per shume gjera

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 12-12-2009, 23:24:51
ka momente qe me kap 1 rehati ne tru

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 13-12-2009, 00:30:55
dhe momente

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 13-12-2009, 13:50:14
Qe smund ti harroj edhe pse mundohem..

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 13-12-2009, 14:25:40
... qe te mungon dikush...

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 13-12-2009, 14:33:47
... qe te mungon dikush...
ne fakt

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 13-12-2009, 16:07:09
... qe te mungon dikush...

po e drejte

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 13-12-2009, 17:18:43
Ka momente....qe ec dhe vetem ec...pa destinacion.....

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 13-12-2009, 19:25:58
kam momente kur dua te me ngroh dikush

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 13-12-2009, 20:16:19
qe me hahet buke :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 13-12-2009, 21:33:53
ka momente relaksi total

 • Postime: 2568

#691 ne: 14-12-2009, 00:48:35
ka momente kur sdi cte besh fare

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 14-12-2009, 14:25:23
qe ste behet te dalesh

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 14-12-2009, 14:26:58
qe ste behet te dalesh

.........sepse mberdhine ;)

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 14-12-2009, 15:00:28
kur na pelqen vetmia.....te gjithe e kemi te nevojshme....

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 14-12-2009, 15:32:02
qe eshte acar

 • Postime: 12234

#696 ne: 15-12-2009, 00:24:24
Ka momente kur edhe ne minus 20 me hipen temperatura...LOL

 • Postime: 12743

#697 ne: 15-12-2009, 15:50:03
ka momente kur je gjithcka dua te jem....por ka momente qe me dukesh sikur asnjehere sdo jesh ajo cka kerkova....

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 15-12-2009, 22:22:17
Qe me mungon..

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 15-12-2009, 22:46:39
qe mendoj se duhet me shume larmi ne jete

Temat e fundit