Ka momente..... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 34929

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 28-12-2009, 02:38:41
...vete fjala moment  do te thote........''vecanti''

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 28-12-2009, 02:38:58
perseriten dhe behen me te mira, perfeksionohen :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 28-12-2009, 02:42:32
Moment = magji  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 31-12-2009, 12:25:00
kur adhuroje ate qe smund ta kem...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#729 ne: 08-01-2010, 23:48:51
Ka momente..... kur dua qe dikush te ma ngrit karmen...:D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 09-01-2010, 00:08:52
Boll e paske    :D

Ka momente qe perjetohen ne veqanti, dhe si te tilla perjetesohen ne ne.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 09-01-2010, 00:12:01
Qe do doja të mos perseriteshin...

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 09-01-2010, 10:37:30
kur me flihet permbi tastature... pagjume:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 09-01-2010, 10:46:19
ka momente qe sme rrihet ne shpi hic

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 09-01-2010, 11:14:55
  Po bre edhe mue.Ndoshta flame koka :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 09-01-2010, 11:17:14
  Po bre, edhe mue.Ndoshta flame koka :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#736 ne: 09-01-2010, 15:04:16
qe me iken truri skic

#737 ne: 09-01-2010, 16:45:33
...qe te vjen per te qare.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 09-01-2010, 17:07:24
ka momente kur dua te ik larg shum shum larg nga ky realitet

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#739 ne: 10-01-2010, 16:13:41
qe dua te zhudkem nga kjo bote

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 10-01-2010, 16:16:33
ka momente qe njeriu eshte me i forte se guri

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#741 ne: 10-01-2010, 16:18:40


qe me mungon shikimi yt dhe vetmia po em mbyt
me mungon buza jote dhe dielli i ksaj bote

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 10-01-2010, 16:21:20
ka momente te sikletshme shume

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#743 ne: 10-01-2010, 16:23:26
qe nuk duhet te triqesh mbrapa nese gjerat i deshiron vertet

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 10-01-2010, 16:30:23
ka momente qe duhet te dal se me presin

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 10-01-2010, 17:35:17
ka momente kur nuk mund ti besh balle realitetit...

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 10-01-2010, 23:40:06
ka momente kur them a ka shoke ne kete toke...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#747 ne: 11-01-2010, 16:17:51
ka momente kur me punon mendja vetem per pislleqe...LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 11-01-2010, 16:47:36
..........qe jane monotone

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#749 ne: 11-01-2010, 16:52:12
ka momente qe behen caste e castet behen momente e une i bej lemsh pastaj...

Temat e fundit