Ka momente..... - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 32260

 • Postime: 2568

#750 ne: 11-01-2010, 20:28:02
qe dua te di pse mashtrojne kaq shume njerezit
tjeter thon dhe tjeter bejne

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 11-01-2010, 20:28:39
ka shume momente qe nuk i shpjegoj dot.. ^o)

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 12-01-2010, 23:25:24
..nuk me ze gjumi.. vetem.. :P

 • Postime: 12234

#753 ne: 12-01-2010, 23:29:25
Qe jam i gatshem te te ve ne gjume...:D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 12-01-2010, 23:30:15
.. me pengon njoni.. :D

 • Postime: 12743

#755 ne: 13-01-2010, 13:10:00
ka shume momente kur do doja te te ndiqja ne ate rruge pa kthim....por ka shume te tjera momente kur dua te jetoj me gjithe forcat e shpirtit......edhe per ty

 • Postime: 2568

#756 ne: 13-01-2010, 14:59:45
qe dua ti hipi nje avioni dhe te eci deri sa te mbaroj karburanti

 • Postime: 12743

#757 ne: 13-01-2010, 15:02:47
po pastaj....ku do perfundosh??? LOL pse s'thu paske menje te keqe  :P

 • Postime: 2568

#758 ne: 13-01-2010, 15:04:05
kur te me lej karburanti do ndaloj dhe atje do ri
ca te kem  per risk

 • Postime: 12743

#759 ne: 13-01-2010, 15:05:01
tollumin do kesh risk e sigurt....bileten si e ke pre vajte e ardhje apo vetem vajtje LOL LOL te pakten kurse paret...

 • Postime: 2568

#760 ne: 13-01-2010, 15:14:37
vetem vajtje se nuk kthehem me

 • Postime: 12743

#761 ne: 13-01-2010, 15:16:52
kshu ka lezet....me i parapri situatave...po sikur te ndodhi qe te shpetosh qish do bec mo????? do kthejesh ne kembe LOL

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 13-01-2010, 15:50:33
... Kur mendoj se qysh eshte pas vdekjes...

A ka bote tjeter???

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 13-01-2010, 17:34:31
.......qe me mire eshte te rrish brenda se jasht ben shume acar .........brrrrrrrrr

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 14-01-2010, 01:30:50
Ka momente qe stressi i provimeve behet i pakontrollueshem!

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 14-01-2010, 02:07:50
ka momente qe obama bombardon yemen..!!

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 14-01-2010, 02:40:38
ka momente qe obama bombardon yemen..!!

hahahahaha sa te fort e ke thene

 • Postime: 2568

#767 ne: 18-01-2010, 13:13:27
qe urej dike aq shume sa nuk e kuptoj nga me vjen gjith kjo

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 18-01-2010, 13:14:50
ka momente qe sma ndjen hic per fjalet e njerzve

 • Postime: 2568

#769 ne: 18-01-2010, 13:15:36
qe disa njerez hiqen si tjeter dhe jane tjeter

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 18-01-2010, 13:16:24
ka njerez me dy fytyra e me 2 ose shume personalitete

 • Postime: 2568

#771 ne: 18-01-2010, 13:17:36
qe disa njerez nuk i mjaftojen ato qe kane por duasn akoma

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 18-01-2010, 13:18:37
normal shif rrushi rrushin e piqet dardha

 • Postime: 2568

#773 ne: 18-01-2010, 13:20:05
mund te kerkosh me shume nga jeta por pse duhet ta largosh ate qe ke

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 19-01-2010, 22:58:47
....qe i kujtoj me mall..:)

Temat e fundit