Ka momente..... - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 37414

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#775 ne: 23-01-2010, 01:53:50
qe e dua
qe e urej

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 23-01-2010, 11:26:00
.......qe jam konfuze.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 23-01-2010, 14:38:49
kur nuk e qaje koken per asgje...ama bash per asgje ehh duhet cekur se ato momente jane shume te ralla ^o)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 23-01-2010, 16:23:41
Kur njeriu merzitet shume

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 23-01-2010, 17:31:26
Me mungon ti.

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#780 ne: 23-01-2010, 18:03:15
qe sme pelqejne gjerat qe kam

 • Postime: 11
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 25-01-2010, 17:27:18
Ka momente kur endrroj me sy hapur  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 25-01-2010, 17:42:33
Ka momente kur endrroj me sy hapur  :P

:)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#783 ne: 25-01-2010, 21:06:18
qe mendoj se kenga sdi ti bieri kitares

#784 ne: 25-01-2010, 21:25:42
...qe i jap te drejte vullkanit :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#785 ne: 25-01-2010, 21:30:45
qe mendoj se window me njef me shume sesa tregon

#786 ne: 25-01-2010, 21:33:25
...qe nuk i jap te drejte vullkanit :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 25-01-2010, 22:49:21
  Mu ka mbushe mendja se njera ketu ne forum eshte kjo qe me rrin mbi koke :(

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 25-01-2010, 22:56:04
qe me ngri8 dhe zbri8 shtypja e gjakut...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#789 ne: 03-03-2010, 20:08:00
ka momente qe i bej disa njerez qe per inatin tim te ven ti jepen dikujt tjeter

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 03-03-2010, 22:09:44
...kur dal nga natyra.. ^o)

#791 ne: 03-03-2010, 22:28:07
...kur hyj ne natyre! :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 03-03-2010, 22:29:04
ee me ti siper..pse tallesh me fatkeqesine time :P

#793 ne: 03-03-2010, 22:31:03
ee me ti siper..pse tallesh me fatkeqesine time :P
Kush u tall mi? :D
Kam dhe avantarin me natyre per te vertetuar thenien time... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 03-03-2010, 23:14:44
Ka momente...qe jam shume tolerante...  hmmmmm:

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 03-03-2010, 23:32:23
ka momente kur dua te filloj te qaj ose te marr vrapin e te ike nga kjo bote me besoni qe e dua shum kete momente por nuk vie kurr

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 03-03-2010, 23:39:40
ka momente kur dua te filloj te qaj ose te marr vrapin e te ike nga kjo bote me besoni qe e dua shum kete momente por nuk vie kurr

Ka momente....qe them qe keto qe ti mendon....jane vetem momente....

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 03-03-2010, 23:43:36
ka momente e momente qe me derojn prane shum prane saj dhe me bejn ta kujtoje ate me dashuri e me mall... por keto jan vetem momente qe nuk dua te perfundojn kurr

 • Postime: 103
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 04-03-2010, 08:37:32
ka momente qe ndjehet keq njeriu

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 09-03-2010, 01:11:05
ka moment kur shum njerez mungojn e shum te tjer kur jane te pranishem jane te padeshirueshem ose nuk jan njerez te rangur qe i kerkojm ne ose ose nuk na bejn te ndjehemi mir nga prania e tyre

Temat e fundit