×
Hyrja
Profili

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 32197

 • Postime: 2568

#775 ne: 23-01-2010, 01:53:50
qe e dua
qe e urej

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 23-01-2010, 11:26:00
.......qe jam konfuze.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 23-01-2010, 14:38:49
kur nuk e qaje koken per asgje...ama bash per asgje ehh duhet cekur se ato momente jane shume te ralla ^o)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 23-01-2010, 16:23:41
Kur njeriu merzitet shume

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 23-01-2010, 17:31:26
Me mungon ti.

 • Postime: 18

#780 ne: 23-01-2010, 18:03:15
qe sme pelqejne gjerat qe kam

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 25-01-2010, 17:27:18
Ka momente kur endrroj me sy hapur  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 25-01-2010, 17:42:33
Ka momente kur endrroj me sy hapur  :P

:)

 • Postime: 2568

#783 ne: 25-01-2010, 21:06:18
qe mendoj se kenga sdi ti bieri kitares

#784 ne: 25-01-2010, 21:25:42
...qe i jap te drejte vullkanit :D

 • Postime: 2568

#785 ne: 25-01-2010, 21:30:45
qe mendoj se window me njef me shume sesa tregon

#786 ne: 25-01-2010, 21:33:25
...qe nuk i jap te drejte vullkanit :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 25-01-2010, 22:49:21
  Mu ka mbushe mendja se njera ketu ne forum eshte kjo qe me rrin mbi koke :(

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 25-01-2010, 22:56:04
qe me ngri8 dhe zbri8 shtypja e gjakut...

 • Postime: 2568

#789 ne: 03-03-2010, 20:08:00
ka momente qe i bej disa njerez qe per inatin tim te ven ti jepen dikujt tjeter

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 03-03-2010, 22:09:44
...kur dal nga natyra.. ^o)

#791 ne: 03-03-2010, 22:28:07
...kur hyj ne natyre! :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 03-03-2010, 22:29:04
ee me ti siper..pse tallesh me fatkeqesine time :P

#793 ne: 03-03-2010, 22:31:03
ee me ti siper..pse tallesh me fatkeqesine time :P
Kush u tall mi? :D
Kam dhe avantarin me natyre per te vertetuar thenien time... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 03-03-2010, 23:14:44
Ka momente...qe jam shume tolerante...  hmmmmm:

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 03-03-2010, 23:32:23
ka momente kur dua te filloj te qaj ose te marr vrapin e te ike nga kjo bote me besoni qe e dua shum kete momente por nuk vie kurr

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 03-03-2010, 23:39:40
ka momente kur dua te filloj te qaj ose te marr vrapin e te ike nga kjo bote me besoni qe e dua shum kete momente por nuk vie kurr

Ka momente....qe them qe keto qe ti mendon....jane vetem momente....

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 03-03-2010, 23:43:36
ka momente e momente qe me derojn prane shum prane saj dhe me bejn ta kujtoje ate me dashuri e me mall... por keto jan vetem momente qe nuk dua te perfundojn kurr

 • Postime: 103
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 04-03-2010, 08:37:32
ka momente qe ndjehet keq njeriu

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 09-03-2010, 01:11:05
ka moment kur shum njerez mungojn e shum te tjer kur jane te pranishem jane te padeshirueshem ose nuk jan njerez te rangur qe i kerkojm ne ose ose nuk na bejn te ndjehemi mir nga prania e tyre

Temat e fundit