×
Hyrja
Profili

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 32130

 • Postime: 215

#850 ne: 23-03-2010, 19:11:47
ka momente qe dicka nga brenda me rrit deshiren e madhe ta perqafoj dhe te jem ne pranin te tij  :( :-[ :)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 23-03-2010, 21:40:21
  Ka momente qe nuk dua sex!!! ;)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 23-03-2010, 21:50:54
ka momente kur me pelqen qetesia

 • Postime: 12234

#853 ne: 23-03-2010, 22:02:50
  Ka momente qe nuk dua sex!!! ;)


Ka momente po te degjova edhe njehere kete koment te vras...:D

#854 ne: 23-03-2010, 22:05:04
Ka momente qe zemra me qan e syri me qesh! :(

 • Postime: 12234

#855 ne: 23-03-2010, 22:06:16
Ka momente qe  i bashkangjitem kesaj siper... :D

#856 ne: 23-03-2010, 22:10:14
Ka momente qe s'e kundershtoj bashkangjitjen! ;)

 • Postime: 12234

#857 ne: 23-03-2010, 22:11:38
Ka momente kur i them i love you  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 23-03-2010, 22:12:43
Ka momente qe e tradhetoj LOL LOL

#859 ne: 23-03-2010, 22:13:04
Ka momente kur them I love U2 :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 23-03-2010, 22:33:34
..kur dua ti perqafoj njeheresh qe te tre keta zhurmaxhijte siper.:P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 23-03-2010, 22:34:56
Ka momente...e them si eshte valle dreamm nga paraqitja?  :D (se shpirtin ja lexoj ketu  :):engjell:

#862 ne: 23-03-2010, 22:38:09
them si eshte valle dreamm nga paraqitja?

Flutur eshte, flutuuuur, i ngjit ato shkallet fap e fap qe ju befte springia jallaaaa.... :D

..kur dua ti perqafoj njeheresh qe te tre keta zhurmaxhijte siper.:P

Je per grupin dhe ti mduket! LOL

 :perqafim

 • Postime: 1215

#863 ne: 25-03-2010, 07:45:50
ka momente kur jam e lodhur...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 26-03-2010, 20:04:20
Ka momente...e them si eshte valle dreamm nga paraqitja?  :D (se shpirtin ja lexoj ketu  :):engjell:

hahahaaa ne vere shifemi for real moj  :P

ka momente...qe dua te zhdukem per ca dite ne nje vend krejt te panjohur..

 • Postime: 1215

#865 ne: 26-03-2010, 21:43:55
ka momente kur nuk dua te shikoj asnje njeri...

 • Postime: 138

#866 ne: 26-03-2010, 21:49:10
eii anesaa ktu je a??

 • Postime: 1215

#867 ne: 26-03-2010, 21:50:38
...ja ketu...cbon ti??? si ja kalove sot??

 • Postime: 138

#868 ne: 26-03-2010, 21:54:59
miir miiir edhe sooot kaluam .. shkuam i pam fotot qe i kan bo ata "te pergjithshmit hehee oo zoot sa keq i kishin boo"  si shum te kuq , si njerez prej pllastike amaan .. neve nga e merkura jemi me duket sjemi shum te sigurt ,, kujdestari tha edhe behuni sa me te bukur ahahahah ..

 • Postime: 1215

#869 ne: 26-03-2010, 21:56:40
miir miiir edhe sooot kaluam .. shkuam i pam fotot qe i kan bo ata "te pergjithshmit hehee oo zoot sa keq i kishin boo"  si shum te kuq , si njerez prej pllastike amaan .. neve nga e merkura jemi me duket sjemi shum te sigurt ,, kujdestari tha edhe behuni sa me te bukur ahahahah ..
hahahahah ayyy....
hy pak ne msn??

 • Postime: 138

#870 ne: 26-03-2010, 21:59:17
ka momente kur dikush ka nevoj qe un te hyj ne msn :P

 • Postime: 1215

#871 ne: 26-03-2010, 22:04:15
ka momente kur dikush ma ploteson deshiren.... :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 26-03-2010, 22:44:30
ka momente qe te mbyt deshperimi......... ..

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 27-03-2010, 00:45:34
.................qe s'duhet mbaruar :)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 27-03-2010, 19:37:53
ka momente si ky tani qe dua te jem diku tjeter larg nga ketu, dua te iki atje ku duhet te jem dhe eshte dashur te shkoj me heret

Temat e fundit