Ka momente..... - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 38406

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#900 ne: 21-04-2010, 11:25:49
atij grushti nuk i bene pune! :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#901 ne: 22-04-2010, 08:59:07
...KUR NUK RRIHET VETEM

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#902 ne: 22-04-2010, 10:30:28
ka momente qe ti  pershkron gjithandej qenien time dhe papritur ndjej shume mall dhe enderroj nje perqafim  :S :S

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#903 ne: 22-04-2010, 11:26:52
ka momente kur kerkoj te kaluaren! ^o)

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#904 ne: 22-04-2010, 11:29:10
ka momente qe duhet ecur para

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#905 ne: 22-04-2010, 11:31:23
ka momente kur te frikson e ardhmja...!

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#906 ne: 22-04-2010, 21:52:04
qe ju them te gjitheve naten e mire se spaska forumista per t eber muhabet,dhe ata qe jane qenkan te zene

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#907 ne: 22-04-2010, 21:53:51
qe nuk shtyhet dhe vetem ... duhet me dale ndonje xhiro

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#908 ne: 23-04-2010, 18:18:17

...qe dua te jem me krahe..:D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#909 ne: 24-04-2010, 00:02:40
qe dua vetem zocka anash meje

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#910 ne: 24-04-2010, 11:02:35
ka momente qe dua vetm te fle!

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#911 ne: 24-04-2010, 11:16:53
ka momente qe ne ajrin qe marr  brenda meje jetoj endrren e kristalte  :engjell: :engjell: :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 26-04-2010, 23:01:16
ka momente qe them me vete .... asgje nuk quhet e humbur derisa jeton...

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 26-04-2010, 23:09:02
ka momente kur imagjinata me tejkalon te gjitha kufite...!

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#914 ne: 27-04-2010, 08:08:38
ka momente qe nuk mundem ti qel syt qe me flihet....

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#915 ne: 27-04-2010, 15:33:35
Pi ajran me kripe, qe te te hapen syte ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#916 ne: 16-05-2010, 13:40:05
kur do te jesh diku tjeter

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#917 ne: 16-05-2010, 14:16:54
.... qe e marr situaten ne dore prap

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#918 ne: 16-05-2010, 14:18:32
qe me vete temperatura 44

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 16-05-2010, 14:20:34
...qe jam shume e ftohte...per te ulur temperaturat e larta  :P  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#920 ne: 16-05-2010, 14:22:14
qe jam shum i nxehte dhe dua nje gje te ftohte :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 16-05-2010, 14:23:30
..qe syri jot me frymezon... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 16-05-2010, 14:23:37
qe duhet te them po

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 16-05-2010, 14:29:18
ka momente qe me mungon :(

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#924 ne: 16-05-2010, 14:29:40
po ka ca momente aman qe....

Temat e fundit