Ka momente..... - 38 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 32258

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 16-05-2010, 14:32:16
qe them te dal te pi ate kafen

 • Postime: 2568

#926 ne: 16-05-2010, 14:35:02
qe disa njerez bejne veprime vetem per inat

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#927 ne: 16-05-2010, 14:36:16
ka momente qe e dua prane ............

 • Postime: 2568

#928 ne: 16-05-2010, 14:37:19
qe dua te jem 24 ore me te  ;)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 16-05-2010, 14:40:41
ka momente qe zhgenjehem  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 16-05-2010, 14:41:09
... te bukura :)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#931 ne: 16-05-2010, 14:42:42
........te paharrueshme :)

 • Postime: 2568

#932 ne: 16-05-2010, 14:45:14
qe me ri ter naten ne ender

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 16-05-2010, 14:45:49
qe sdi cte bej

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 16-05-2010, 18:26:20
..qe ndihem ne udhekryq  ^o)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 16-05-2010, 18:32:32
..qe ndihem ne udhekryq  ^o)

hajde ta zgjidhim ceshtjen mi...vertikalisht apo horizontalisht ....?  :D :D :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 16-05-2010, 18:34:26
hajde ta zgjidhim ceshtjen mi...vertikalisht apo horizontalisht ....?   :P
LOL...si ne hava me pelqen nganjehere...se ashtu bie ti fus i mendje te lehte.. :D

 :perqafim  dreqqqq me nxore gazin LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 17-05-2010, 12:49:05
ka momente qe s'e shtyj dot fare.........

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#938 ne: 17-05-2010, 14:41:35
..qe as e kam idene ku me bredh mendja  :D

 • Postime: 2568

#939 ne: 17-05-2010, 17:18:27
qe me ri mendja vetem diku :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#940 ne: 17-05-2010, 17:35:18
ka momente qe se largoj dot nga mendja :)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 25-08-2010, 15:10:10
Qe dua te perseriten.

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#942 ne: 25-08-2010, 15:17:13
dhe momente :D

 • Postime: 2173

#943 ne: 25-08-2010, 15:55:56
qe dua te vras veten dhe pastaj komshien :P

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 25-08-2010, 16:17:45
qe po te mos ishin do te ishte me mire

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#945 ne: 29-08-2010, 16:48:25
Ka momente.........uuu uffffffffffffaaaaaa sa te bukuraaaa!  :D   :engjell:

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 29-08-2010, 19:05:29
Qe acarohesh nga nervat  :@

 • Postime: 2568

#947 ne: 30-08-2010, 17:47:38
ka momente e momente

#948 ne: 30-08-2010, 22:38:29
... qe kam frike! :-[

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#949 ne: 30-08-2010, 22:47:47
shperthej :P

Temat e fundit