Ka momente..... - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 38468

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 17-09-2010, 17:54:54
..qe jam downn ^o)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 17-09-2010, 17:56:54
ka momenti si ky qe jam shum i lodhur e dua te fle e te pushoj, mirpo nuk me flihet

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#952 ne: 17-09-2010, 18:00:21
..qe jam downn ^o)


ta bej pak te lumtur dream  :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#953 ne: 18-09-2010, 00:00:04
kur me haet nje molle dhe nuk e kam ne kete moment :@

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#954 ne: 20-09-2010, 13:27:52
po te kem komshi do te jepja me shumice ;)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 20-09-2010, 14:12:21
ka momente qe kjo dhimbja e kokes te behet kaq e bezdisur ...

#956 ne: 20-09-2010, 14:35:57
... qe robi shpik aspirine, analgine, paracetamol, kafetine menstrual, fukitol... LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 20-09-2010, 14:39:29
... qe robi shpik aspirine, analgine, paracetamol, kafetine menstrual, fukitol... LOL

nder te tera keto.......ajo e fundit kam bindjen qe eshte me efikasja  :D :D

#958 ne: 20-09-2010, 14:41:59
Nuk jep efekte anesore ajo prandaj... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 20-09-2010, 18:51:10
..qe pyes veten.."Pse"???

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 20-09-2010, 18:54:07
pse ne  se gjeti as sterio spase :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 20-09-2010, 23:39:52
Ka momente, biles ka shumë momente :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 21-09-2010, 09:45:22
ka momente qe mezi arrij te kuptoj veten

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#963 ne: 21-09-2010, 14:43:18
ka momente qe mezi arrij te kuptoj veten
..hajde te bej nje vizite. ;).sa me shpejt hmmmmm:

#964 ne: 22-09-2010, 00:19:56
...qe njeriu eshte si ajo lopa e mire, qe pasi e mbush koven me qumesht, i fut shkelmin per hic gje... :-[

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#965 ne: 22-09-2010, 15:29:06
..qe me duhet te perdor viagra. :-[.sa inat me vjen :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 25-09-2010, 14:04:55
Ka momente qe s'me bie mendja per njeri!!

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#967 ne: 25-09-2010, 14:06:23


ka momente qe mendoj per miss :P :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 25-09-2010, 14:07:46
...qe do doja t'i ktheja prapa per shumecka.

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#969 ne: 25-09-2010, 14:09:40


dua cadren e dream  :D :D

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 25-09-2010, 23:05:56
rehatie si keto

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 26-09-2010, 14:24:11
..qe s'dua ti kujtoj.

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 26-09-2010, 14:57:02
qe kur i kujtoj sa kenaqem aq trishtohem  hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#973 ne: 26-09-2010, 15:01:26
merzitesh pa justa :)

#974 ne: 26-09-2010, 15:56:20
...qe ca nuk mendoj!!! :D

Temat e fundit