×
Hyrja
Profili

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 32137

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-07-2009, 16:52:52
qe me duket vetja padron i botes ;) :)

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-07-2009, 19:00:20
..qe dua te le gjithcka e te nisem per nje udhetim te gjate.

 • Postime: 79
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-07-2009, 20:01:17
dua te bertas

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 18-07-2009, 20:04:31
qe dua te jem vetem me veten time..

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-07-2009, 14:09:09
qe dua te permbys gjithshka hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-07-2009, 14:31:07
kur ndonjehere ben gabim pa menduar...dhe me pas pendohesh per ate qka ke bere...por me e keqe eshte kur e din qe s'mund ta kthesh kohen mbrapa  :(

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-07-2009, 06:24:12
ka momente si sot qe me vinte ta kapja copen e policit me grushta mes gjithe asaj meseleje ne pune ....

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 20-07-2009, 08:16:40
...kur degjoj nje kenge 10here pa pushim..

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 20-07-2009, 08:28:54
...kur me behet ta godas muritn me koke,!! ><

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 20-07-2009, 16:26:04
Ka momente kur them:"Bota eshte e imja..."

#10 ne: 20-07-2009, 16:40:49
Ka momente ku them : Jam me shume shume fat!!!!!!!

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 20-07-2009, 21:18:51
...Kur nervozohem kercas gishtat... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 20-07-2009, 23:45:57
kure me ngulqi8 fyti me ndalon frymen...por ja vlen  :D

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 20-07-2009, 23:54:40
qe nuk dua te kalojne kurrë

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 21-07-2009, 00:02:52
...qe nuk kalohen lehte

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 21-07-2009, 22:20:11
qe nervozohem lehte

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 21-07-2009, 23:06:28
Ka momente qe gjendem duke pergjuar ne gjurmet e te kaluares ...

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 21-07-2009, 23:11:48
ka momente kurre me kujtohet i harruari...veshtire mbahem

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 22-07-2009, 15:47:59
...që nuk dua të vijnë kurrë.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 22-07-2009, 15:56:28
kur behem se nuk di gje...LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 23-07-2009, 00:15:59
Ka momente...ku du te rri vetem me veten time larg njerezve te dashur,
Perkohesisht kuptohet...

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 23-07-2009, 09:17:14
Ka momente...kur njeriu merr BAN 3 ditesh per te ju ulur hunda pak.. :D :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 23-07-2009, 13:01:58
ka momente kure te kerkoj dhe dua te futem ne adventure... :D   

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 23-07-2009, 13:55:10
ka momente qe me vjen te zihem me te gjithe ketu ku jam  :S

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 24-07-2009, 09:39:41
Ka momente qe s'ma ndjen per asgje e asnje..

Temat e fundit