Ka momente..... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka momente.....

Ka momente.....

· 1551 · 38330

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-07-2009, 16:52:52
qe me duket vetja padron i botes ;) :)

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-07-2009, 19:00:20
..qe dua te le gjithcka e te nisem per nje udhetim te gjate.

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-07-2009, 20:01:17
dua te bertas

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 18-07-2009, 20:04:31
qe dua te jem vetem me veten time..

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-07-2009, 14:09:09
qe dua te permbys gjithshka hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-07-2009, 14:31:07
kur ndonjehere ben gabim pa menduar...dhe me pas pendohesh per ate qka ke bere...por me e keqe eshte kur e din qe s'mund ta kthesh kohen mbrapa  :(

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-07-2009, 06:24:12
ka momente si sot qe me vinte ta kapja copen e policit me grushta mes gjithe asaj meseleje ne pune ....

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 20-07-2009, 08:16:40
...kur degjoj nje kenge 10here pa pushim..

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 20-07-2009, 08:28:54
...kur me behet ta godas muritn me koke,!! ><

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 20-07-2009, 16:26:04
Ka momente kur them:"Bota eshte e imja..."

#10 ne: 20-07-2009, 16:40:49
Ka momente ku them : Jam me shume shume fat!!!!!!!

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 20-07-2009, 21:18:51
...Kur nervozohem kercas gishtat... :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 20-07-2009, 23:45:57
kure me ngulqi8 fyti me ndalon frymen...por ja vlen  :D

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 20-07-2009, 23:54:40
qe nuk dua te kalojne kurrë

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 21-07-2009, 00:02:52
...qe nuk kalohen lehte

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 21-07-2009, 22:20:11
qe nervozohem lehte

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 21-07-2009, 23:06:28
Ka momente qe gjendem duke pergjuar ne gjurmet e te kaluares ...

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 21-07-2009, 23:11:48
ka momente kurre me kujtohet i harruari...veshtire mbahem

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 22-07-2009, 15:47:59
...që nuk dua të vijnë kurrë.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 22-07-2009, 15:56:28
kur behem se nuk di gje...LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 23-07-2009, 00:15:59
Ka momente...ku du te rri vetem me veten time larg njerezve te dashur,
Perkohesisht kuptohet...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 23-07-2009, 09:17:14
Ka momente...kur njeriu merr BAN 3 ditesh per te ju ulur hunda pak.. :D :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 23-07-2009, 13:01:58
ka momente kure te kerkoj dhe dua te futem ne adventure... :D   

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 23-07-2009, 13:55:10
ka momente qe me vjen te zihem me te gjithe ketu ku jam  :S

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 24-07-2009, 09:39:41
Ka momente qe s'ma ndjen per asgje e asnje..

Temat e fundit