KE ANETARE DO ZGJONIT NGA GJUMI? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

KE ANETARE DO ZGJONIT NGA GJUMI?

KE ANETARE DO ZGJONIT NGA GJUMI?

· 237 · 5905

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-02-2011, 22:12:29
Ke anetare do zgjonit nga gjumi me nje kove uje te ftoht vaket ose nxeht :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 10-02-2011, 22:13:36
anesen LOL

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-02-2011, 22:17:29
veten time.  ^o)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 10-02-2011, 22:19:41
edhe ty dhe realin.. LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 10-02-2011, 23:01:36
kete siper do e zgjoja :D sa e kish zene gjumi do i fishkelleja ne vesh.. :D

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 10-02-2011, 23:35:52
gjumashin

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 11-02-2011, 08:36:20
ty do te zgjoja se rri gjithe diten ne gjume dreq :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 11-02-2011, 12:02:20
erela vetem per te par se si do reagonte :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 11-02-2011, 12:05:20
do te bertisja dhe sdo lija njeri pa te share  :P

e kam shume keq kur me zgjojne...

por spara me zgjon burri se me thote " dukesh si engjell i vogel  kur fle e me vjen keq ti prish endrrat e bukura qe sheh"... si shpirt e kam :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#9 ne: 11-02-2011, 12:22:41
Missin e di ajo si dhe pse.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 11-02-2011, 22:22:01
Capkenen
Mishelin
Shejtanen
Emiren
Elegancen
Trouble
Missin
Chorrin
Sterion
Honest
Milito
Sky
Xha Milon
Enderrimtaren
Vullkanin
Mashen
Ada
Aleksin
Progresin
Noton
Kengaime
Anesa
Parlote
Mr.x
Aida
Lisa
Fabs

Ke harrova??? :D

Keta me ndonje kove me akull do i zgjoja nga gjumi... :D :D
« Editimi i fundit: 13-02-2011, 10:19:15 nga dreamm »

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 11-02-2011, 22:25:19
Njerin ta zgjoj..fiks me kove... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#12 ne: 11-02-2011, 22:26:35
dreamm per chorin me vjen keq ...ka hy ne endrra te thella ai nuk zgjohet lehte :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 12-02-2011, 00:11:53
gjithe gjumashet e forumit.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 12-02-2011, 00:20:02
Dreamm  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 12-02-2011, 00:24:19
shej me zgjon neser!.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 12-02-2011, 00:25:00
pa merak ik bej nani te rritesh  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 12-02-2011, 00:35:18
vetem ki kujdes mos bertit shume e me trem se ta futa me grusht une pastaj.. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 13-02-2011, 15:21:47
Missin e di ajo si dhe pse.... :D

E provove ti i shkreti, por nuk funksionoi burri.....nderro menyre....  :D :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 13-02-2011, 15:22:35
Capkenen
Mishelin
Shejtanen
Emiren
Elegancen
Trouble
Missin
Chorrin
Sterion
Honest
Milito
Sky
Xha Milon
Enderrimtaren
Vullkanin
Mashen
Ada
Aleksin
Progresin
Noton
Kengaime
Anesa
Parlote
Mr.x
Aida
Lisa
Fabs

Ke harrova??? :D

Keta me ndonje kove me akull do i zgjoja nga gjumi... :D :D

Dreammmm.....une kam qene zgjuar kshuqe i shpetova koves  :P  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 13-02-2011, 21:54:52
kete siper se i paska buzet e medha bash si ciljeta.. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 20-02-2011, 00:13:11
Uhhh...kete moment shume do i zgjoja. :D :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 20-02-2011, 00:14:09
kete siper  se nuk me ka zgjuar :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#23 ne: 20-02-2011, 00:14:54
ku jan goct e forumit???????

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 20-02-2011, 00:48:35
ata qe jane ne linje po te pergjumur.. :P

Temat e fundit