KE ANETARE DO ZGJONIT NGA GJUMI? - 4 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

KE ANETARE DO ZGJONIT NGA GJUMI?

KE ANETARE DO ZGJONIT NGA GJUMI?

· 237 · 6466

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#75 ne: 28-02-2011, 01:30:15
Gjumashin normal .......cohu se le nom .....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#76 ne: 28-02-2011, 17:56:51
kete siper se e ka llapen e madhe.. :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 28-02-2011, 23:46:37
Te gjithe ...........zgjohuni mor gjumasha  :S :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#78 ne: 28-02-2011, 23:51:57
zgjuar jam une  :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#79 ne: 28-02-2011, 23:53:09
Po shyqyr mo  ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 01-03-2011, 00:04:36
po he cthot pleqeria kenga... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#81 ne: 01-03-2011, 11:24:34
kete siper :P

miremengjes :)

kush me kerkoi?! tani qe me zgjuat , te pakten me thoni arsyen se pse ?!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#82 ne: 01-03-2011, 11:30:05
Une te kerkova,une te zgjova...arsyen nuk e tregoj po hec e qello vet... :D

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#83 ne: 01-03-2011, 16:30:14
Lefterin,,, kam kohe pa e pershendetur...  :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#84 ne: 01-03-2011, 20:28:14
Gjumashin normal .......cohu se le nom .....

LISAaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa  :perqafim :perqafim

Me ne fund ja arrita qellimit, e bera forumin si vetja :P

Do e vendojm emrin gjumashi.com lol

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#85 ne: 01-03-2011, 22:33:27
gjumashin se esht shum aktive :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#86 ne: 01-03-2011, 22:50:17
te gjith ata qe jane ne gjume

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 02-03-2011, 17:04:58
erela desha ta pyes ku e ka shtepin...  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#88 ne: 03-03-2011, 10:19:27
erela desha ta pyes ku e ka shtepin...  :D

rri gimo se nje here e thashe adresen e sakte ne forum ngaqe po benim shaka me blenderin (se ai me tha do te vij tani te sjell ato qe me haheshin) mendova hajt mo po ia jap e le te hyme ne historine e forumit qe nje here nje vajze iu plotesua deshira.

une i dhashe adresen po s'erdhi :D 

e se them me se ne forum paska frikacake :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#89 ne: 03-03-2011, 10:28:14
Erela u zgjove ti moj :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#90 ne: 03-03-2011, 10:32:09
:perqafim niku !

miremengjes !

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#91 ne: 03-03-2011, 10:38:15
:perqafim niku !

miremengjes !
mgjesi Erela :engjell:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#92 ne: 03-03-2011, 21:28:38
dike qe mund te me zgjoj dhe mua e shikoj veten shume te pergjumur prandaj ncn

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#93 ne: 03-03-2011, 22:49:23
Dreamm dhe King :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#94 ne: 04-03-2011, 00:13:30
kete siper :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#95 ne: 04-03-2011, 09:27:58
gimin :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#96 ne: 04-03-2011, 12:00:58
+ERELA+
Dreamm
Miss
Shejtania
Mishel
Kengaime
Lisa
Sweetness
AngelDeviled
Smiley
Honest...etj....... ...
....dhe ne  fund Willin do i zgjoja bute e bute..... :D LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#97 ne: 04-03-2011, 12:22:08
lefto miremengjes :) :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#98 ne: 04-03-2011, 17:23:42
+ERELA+
Dreamm
Miss
Shejtania
Mishel
Kengaime
Lisa
Sweetness
AngelDeviled
Smiley
Honest...etj....... ...
....dhe ne  fund Willin do i zgjoja bute e bute..... :D LOL

Shife! Ne 12 gjete ti me me zgju mu? :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#99 ne: 04-03-2011, 18:50:26
gimin :perqafim
do ishte ender per mua :) :)

Temat e fundit