Ke antar keni me shume "QEJF" dhe cfare do te donit ti beni nga qejfi.... ?? ;) - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke antar keni me shume "QEJF" dhe cfare do te donit ti beni nga qejfi.... ?? ;)

Ke antar keni me shume "QEJF" dhe cfare do te donit ti beni nga qejfi.... ?? ;)

· 246 · 7511

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-03-2009, 17:12:40
Jepni preferencat tuaja ne lidhje me faktin se ke antar keni me shume "QEJF"? :P
« Editimi i fundit: 25-03-2009, 16:25:56 nga SteriOtipi B »

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 25-03-2009, 11:44:25
Sterio a ma shpjegon pak te lutem cfare ndryshimi ka kjo teme me temen " anetari im i preferuar " ?  hmmmmm: booooooo

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 25-03-2009, 13:06:18
Nuk di ta shpjegoj sepse eshte teme e njejt ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-03-2009, 13:12:36
se besoj teme e njejte pasi eshte ne thonjeza pra i bie e kunderta ... dmth cilin antar nuk keni qejf ... keshtu e kuptoj une.... Am I right Tipi ????

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 25-03-2009, 14:02:40
une qejf te gjithe i kam...po me "qejf" kam Tipin dhe Shejtanen LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 25-03-2009, 14:13:01
une me "qejf" kam Lion se pi caj kamomili me mua LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-03-2009, 15:48:54
"Qejf" une kam Mishel-in por po pres te filloje shiu njehere se ja tregoj une asaj. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 25-03-2009, 15:58:22
LOL LOL
o prifttttt o priftttt...ahhaa thau piten prifti

Tipi une jam Marigoja , mos e kruj se ta luj  LOL LOL

kete Tipken e kam shume shume "Qejf" LOl

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-03-2009, 16:01:01
"Qejf" shume te kam aq sa do te hidhja nga gremina. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-03-2009, 16:04:10
une me "qejf" kam Mishelin po e kam aq shume qejf sa me vjen ta mbys fare qe ska dale per kafe LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-03-2009, 16:09:06
"Qejf" kam shejtanen qe ka nxjerre foton origjinale me ne fund ne forum. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 25-03-2009, 16:24:24
e shoh e shoh....ehhh jete e poshter thuaj sa shume e kemi qejf njeri tjetrin se edhe une ashtu po mendoja hahahha

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-03-2009, 16:28:13
me "qejf" kam Tipin qe si rri goja rehat ri mor dreq sdi me mba sekrete fare .... pffffff  :@

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 25-03-2009, 16:31:35
Qejf kam shume kur keta dy antaret qe une i kam shume "qejf" zihen nder vedi LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 25-03-2009, 16:33:22
Keto te dyja i kam shume "QEJF" sa do i lidhja me litar dhe do u vija benzinen nga poshte. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 25-03-2009, 17:05:16
pa provoje njehere dil shif cike makinen LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 25-03-2009, 17:23:03
Pune madhe per makinen krahasuar me Qejfin duke ju pare juve ne zjarr. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 25-03-2009, 21:50:58
"Qejf" te madh kam Mishelin Tipin kalipsone Lefterin Chorrin Kengen Dreamm qe me kane lene vetem tani ne forum :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 25-03-2009, 22:15:29
"qef" kam kete siper dhe per denim do e shpija ketuu :@ :@ :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 25-03-2009, 22:16:58
Dreamm  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 25-03-2009, 22:26:05

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#21 ne: 25-03-2009, 22:30:38
qejf kam tipin qe i duket vetja "i forte" ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 25-03-2009, 22:35:10
hahahaaa

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#23 ne: 25-03-2009, 22:41:03
edhe shejtanen, qe eshte "shejtane" :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 25-03-2009, 22:44:32
 :P  :perqafim

Temat e fundit