Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 160206

 • Postime: 4261

#1100 ne: 27-01-2007, 20:20:36
ku ta jap ....nga te ja filloj se pari :D

 • Postime: 12234

#1101 ne: 28-01-2007, 01:58:42
Une ja filloj..... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1102 ne: 28-01-2007, 02:24:54
Mua te pares. :D • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1103 ne: 28-01-2007, 04:24:33
Unë ja filloj..... :D


He iher ta shiqoj ka do ja fillosh se kjo Omelsina po prifet keq meduket :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1104 ne: 28-01-2007, 04:46:14
ca po bej une mi? :D 

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1105 ne: 28-01-2007, 06:02:16
Agnesen. Do doja t'i jepja nje perqafim per ditelindje. ;)

 • Postime: 4261

#1106 ne: 28-01-2007, 12:58:26
Mua te pares. :D


ty te pares po se poo ....po them une nga te ja filloj ....nga kembet apo nga koka ...si thua ti :D

#1107 ne: 28-01-2007, 13:54:22
ate qenin e Capkenes qe i ka humbur me duket. :D.pastaj macen  :Ddhe pastaj ate qe eshte posht maces ne ate foton ;),kete te fundit sa per inerci ;) :P

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1108 ne: 28-01-2007, 14:23:14
TE GJITH JU ME LART :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1109 ne: 28-01-2007, 17:37:40
^^^


:perqafim :perqafim

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1110 ne: 28-01-2007, 18:34:20
edhe ty bejbi shummmmm

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1111 ne: 28-01-2007, 18:34:42
Agnesen. Do doja t'i jepja një perqafim për ditelindje. ;)
shum flm ehde ty do te perqafojna deri neser :P :D

#1112 ne: 28-01-2007, 19:05:41
shum flm ehde ty do të perqafojna deri nesër :P :D
edhe une ty..deri pasneser :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1113 ne: 28-01-2007, 19:32:49
Ermirin...:perqafim :perqafim

 • Postime: 12234

#1114 ne: 28-01-2007, 19:47:19
Gjitha pulat e forumit.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1115 ne: 28-01-2007, 19:50:02
Po zockat? :D

 • Postime: 12234

#1116 ne: 28-01-2007, 19:51:47
Zckat  i kam rregullu me kohe.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1117 ne: 28-01-2007, 19:56:46
aah okkkkk :D

 • Postime: 12234

#1118 ne: 28-01-2007, 19:58:09
E vetmja je qe je shpetu.... :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1119 ne: 28-01-2007, 20:04:38
Ndoshta ka shpetu prej teje,,,ama nga une nuk shpeton dot... :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 28-01-2007, 20:10:32
Pfff na e di ti mo? :D

 • Postime: 12234

#1121 ne: 28-01-2007, 20:15:56
Kush po thot qe une e lo te me shpeton? :D


Si tmi bon Lisa pashaporten amerikane,me ka te shtepia kjo... :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1122 ne: 28-01-2007, 20:17:16
Ende me perrallat e Green Card dhe pasaportave merresh o Lefto????

Te dija njeri te mencur une ore.... :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1123 ne: 28-01-2007, 20:17:34
Kush te ka te shpija? Lisa? :D
Hajde se po erdhe ti ke Lisa do vij te te bej une nje vizite ty. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1124 ne: 28-01-2007, 20:20:15
Kujdes o shoqe,,, se mos te ben vaki ta ben Leftoja viziten ty.... :D :D

Temat e fundit