Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 29 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158809

  • Postime: 4008
  • Gjinia: Femer

#700 ne: 19-09-2006, 00:01:16
BEKOOOOOOOOOOOOO----->>>>> :-* :-* :perqafim

  • Postime: 4261

#701 ne: 19-09-2006, 00:03:09
Ore, do ju paguj lali ju një dhome hoteli???? Jo për gjë, por me mërzitet forumin tu bo plaq pluq gjith kohës. :D LOL


pse  oree  na e  ke  lakmin  apo  cfare :D

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull

#702 ne: 19-09-2006, 00:05:06
"CFARE" :D :D :D

  • Postime: 4008
  • Gjinia: Femer

#703 ne: 19-09-2006, 00:32:52
BEKIMOOOOOOOOOOOO :-*

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 19-09-2006, 00:36:35
OMBELSINOOOOOO  jarge: jarge: jarge: jarge:

#705 ne: 19-09-2006, 14:49:01
Chorin..

  • Postime: 4261

#706 ne: 19-09-2006, 15:03:24
ah Capkene mbarove fare pas Chorit :D :P

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... askend hiq

#707 ne: 19-09-2006, 16:13:41
hehhhe

  • Postime: 4008
  • Gjinia: Femer

#708 ne: 19-09-2006, 19:14:51
Edhe mua me ka marre malli per Chorin, Lefty.... nje puthje jepi nga une! :D

  • Postime: 12234

#709 ne: 19-09-2006, 21:05:47
Po deshet ta puth une Chorrin 5 euro kushton cmimi... :D

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer

#710 ne: 19-09-2006, 22:25:42
perqafoj te gjitha keta ne linj ketu te bari
Sweetin Lion tili berin Ladyks sorelinken dhe veten time LOL

  • Postime: 4261

#711 ne: 19-09-2006, 22:30:37
une  perqafoj  vetem  erlehten  dhe  gruan ...keta  te tjeret me  bejn te  vjell LOL

  • Postime: 4008
  • Gjinia: Femer

#712 ne: 19-09-2006, 22:30:43
Edhe une te perqafoj ty fort Erlehta :perqafim

#713 ne: 20-09-2006, 08:16:23
BEKOOOOOOOOOOOOO----->>>>> :-* :-* :perqafim
ca ban ti me
e di qe a burri im ai :@ :@  :@  :@  :@  :@  :@  :@

  • Postime: 4261

#714 ne: 20-09-2006, 14:32:51
leri anna  leri ata ...see ata jane tradhtar ...hajdee ikim nga ketu  ne  dy :D

#715 ne: 20-09-2006, 14:58:02
shiko ky i ndershmi  :P :P :P :P

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 20-09-2006, 16:46:14
Gruaaaaaaaaa :perqafim :perqafim.

#717 ne: 20-09-2006, 18:33:49
Po ik o Bekim e merre..se e ke tek komshia..edhe mblidhja pak se la nam.. hmmmmm:

  • Postime: 4008
  • Gjinia: Femer

#718 ne: 20-09-2006, 18:41:07
ca ban ti me
e di qe a burri im ai :@ :@  :@  :@  :@  
Boll me ti, sikur e hengra une ate! :D

#719 ne: 20-09-2006, 19:11:07
Gruan e komshiut..e kam si shpirt..e dua me shume se ai komshiu im..megjithse e ka grua.. :perqafim

  • Postime: 12234

#720 ne: 20-09-2006, 19:12:18
Te gjitha qe me dalin perpara.... :D..Pa dallim fare eshte gruaja e dikujt apo jo.... :D

 :-* :-* :-*

  • Postime: 4008
  • Gjinia: Femer

#721 ne: 20-09-2006, 19:22:04
Puc folt Leftelusin :-* :-* :-*

  • Postime: 12234

#722 ne: 20-09-2006, 19:23:31
Kukuuu omelsine per zotin erdhe me rragullove diten  ;)...Se po i mbeta dikuj tjeter plakem e shkoj nuk me puth njeri mua... :D

  • Postime: 4008
  • Gjinia: Femer

#723 ne: 20-09-2006, 19:27:31
Edhe ti mua me rregullove diten! :D:perqafim

#724 ne: 20-09-2006, 19:30:14
Të gjitha qe me dalin përpara.... :D..Pa dallim fare është gruaja e dikujt apo jo.... :D

 :-* :-* :-*
Shyqyr qe nuk kam grua..tani per tani se qenka keq puna..me Lefterin... hmmmmm:

Temat e fundit