Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9470 · 181812

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 19-09-2006, 00:01:16
BEKOOOOOOOOOOOOO----->>>>> :-* :-* :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#701 ne: 19-09-2006, 00:03:09
Ore, do ju paguj lali ju një dhome hoteli???? Jo për gjë, por me mërzitet forumin tu bo plaq pluq gjith kohës. :D LOL


pse  oree  na e  ke  lakmin  apo  cfare :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#702 ne: 19-09-2006, 00:05:06
"CFARE" :D :D :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 19-09-2006, 00:32:52
BEKIMOOOOOOOOOOOO :-*

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 19-09-2006, 00:36:35
OMBELSINOOOOOO  jarge: jarge: jarge: jarge:

#705 ne: 19-09-2006, 14:49:01
Chorin..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#706 ne: 19-09-2006, 15:03:24
ah Capkene mbarove fare pas Chorit :D :P

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... askend hiq

#707 ne: 19-09-2006, 16:13:41
hehhhe

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 19-09-2006, 19:14:51
Edhe mua me ka marre malli per Chorin, Lefty.... nje puthje jepi nga une! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#709 ne: 19-09-2006, 21:05:47
Po deshet ta puth une Chorrin 5 euro kushton cmimi... :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 19-09-2006, 22:25:42
perqafoj te gjitha keta ne linj ketu te bari
Sweetin Lion tili berin Ladyks sorelinken dhe veten time LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#711 ne: 19-09-2006, 22:30:37
une  perqafoj  vetem  erlehten  dhe  gruan ...keta  te tjeret me  bejn te  vjell LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 19-09-2006, 22:30:43
Edhe une te perqafoj ty fort Erlehta :perqafim

#713 ne: 20-09-2006, 08:16:23
BEKOOOOOOOOOOOOO----->>>>> :-* :-* :perqafim
ca ban ti me
e di qe a burri im ai :@ :@  :@  :@  :@  :@  :@  :@

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#714 ne: 20-09-2006, 14:32:51
leri anna  leri ata ...see ata jane tradhtar ...hajdee ikim nga ketu  ne  dy :D

#715 ne: 20-09-2006, 14:58:02
shiko ky i ndershmi  :P :P :P :P

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 20-09-2006, 16:46:14
Gruaaaaaaaaa :perqafim :perqafim.

#717 ne: 20-09-2006, 18:33:49
Po ik o Bekim e merre..se e ke tek komshia..edhe mblidhja pak se la nam.. hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 20-09-2006, 18:41:07
ca ban ti me
e di qe a burri im ai :@ :@  :@  :@  :@  
Boll me ti, sikur e hengra une ate! :D

#719 ne: 20-09-2006, 19:11:07
Gruan e komshiut..e kam si shpirt..e dua me shume se ai komshiu im..megjithse e ka grua.. :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#720 ne: 20-09-2006, 19:12:18
Te gjitha qe me dalin perpara.... :D..Pa dallim fare eshte gruaja e dikujt apo jo.... :D

 :-* :-* :-*

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 20-09-2006, 19:22:04
Puc folt Leftelusin :-* :-* :-*

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#722 ne: 20-09-2006, 19:23:31
Kukuuu omelsine per zotin erdhe me rragullove diten  ;)...Se po i mbeta dikuj tjeter plakem e shkoj nuk me puth njeri mua... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 20-09-2006, 19:27:31
Edhe ti mua me rregullove diten! :D:perqafim

#724 ne: 20-09-2006, 19:30:14
Të gjitha qe me dalin përpara.... :D..Pa dallim fare është gruaja e dikujt apo jo.... :D

 :-* :-* :-*
Shyqyr qe nuk kam grua..tani per tani se qenka keq puna..me Lefterin... hmmmmm:

Temat e fundit