Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9470 · 181149

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#725 ne: 20-09-2006, 19:34:11
Jo Willi jo mos ke dert se sjam une i rrezikshem... :P..Po sme besove tash vjen e te tregom Sweetie... :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 20-09-2006, 19:35:19
Kukuuu omelsine për zotin erdhe me rragullove ditën  ;)...Se po i mbeta dikuj tjetër plakem e shkoj nuk me puth njeri mua... :D


Mere fjalen prap.... :D.... :puth hajt_ktu: :-*

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 20-09-2006, 19:37:34
Jo re jo, Leftin e kemi te "mire" ne! :D S'i ben kurre ato pune! :D

#728 ne: 20-09-2006, 19:38:52
Jo Willi jo mos ke dert se sjam unë i rrezikshem... :P..Po sme besove tash vjen e te tregom Sweetie... :D
More me mire mos ta provoj thuaj se jane me zarar keto pune.. hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#729 ne: 20-09-2006, 19:39:38
Sweetie  yllo hec  ktu hec tregoju se e kam pershtypjen se ma kan friken keta pak... :D


Ti Parloté  e ke mar bileten per me  ma  dhan ate puthje apo si eshte puna? :D..Se di ndoshte nuk e ke pa ne fillim se kam bo puthjet me bileta... :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 20-09-2006, 19:41:44
Ti Lefter, nje bilete e mora dikur dhe ja qe rastesisht qelloi per te ti.... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#731 ne: 20-09-2006, 19:43:59
Jo tash e kam bo me V.I.P... :D...Kjo e  jotja qenka vjetru paksa.... :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 20-09-2006, 19:45:52
Mire te qofte per hajr pra :P....

Ja edhe nje te vjeter.......... :-* :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#733 ne: 20-09-2006, 19:49:28
Paj pranohet meqe  e ata se vetem bileta tu ka vjetru... ;)...Se mbetem te dera tu te prit kishe na vjen ti me bilete ama... :P


Radhaaaaaaa...hajde se du me i shtrenjt biletat... :D...Sweeties ja kam bo abonement ajo ska nevoje pe bilete as radhe.... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 20-09-2006, 19:51:24
Une jam VIP, s'kam nevoje! :P :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 20-09-2006, 19:55:23
Lefter, ke ndegjuar ti qe: kur fukaraja ben dasem-i pelcet lodra... ;)

 :perqafim :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#736 ne: 20-09-2006, 19:58:33
Paj cka ska ne deti.... :P...

Radhaaaaaaaaaaaaaa  hajdeni se jam shum ne disponim...Me nji  bilete ju jap 2+1 pufje.... :D..Kam promocion sot :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#737 ne: 20-09-2006, 20:16:44
Paj çka s'ka ne deti.... :P...

Radhaaaaaaaaaaaaaa  hajdeni se jam shum ne disponim...Me nji  bilete ju jap 2+1 pufje.... :D..Kam promocion sot :D


 :perqafim :perqafim :perqafim Leftero pse vetem per sot eshte i vlefshem ky promocioni jot

nuk ja vlenka :P :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#738 ne: 20-09-2006, 20:35:30
Heeeee moj  mallin e mire e marin  shpejte.... :D...Kshu qe nxito dhe ti edhe pse ne magacine  kam pak  edhe me teper per ty.... ;) :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#739 ne: 20-09-2006, 20:42:04
aman aq pak ore :(    


lere fare :D :D :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#740 ne: 20-09-2006, 20:45:43
Shif shif..Edhe  them kam pak si teper.... :D..Edhe thot aq pak,per zotin paske ndermend  me te fale boten tyyy eee... :P..Edhe prap te duket pak :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#741 ne: 20-09-2006, 20:50:26
Po ku e di une sa e madhe te duket bota ty se mua me duket shume e vogel :D :D :D

#742 ne: 20-09-2006, 21:00:19
Po ku e di unë sa e madhe te duket bota ty se mua me duket shumë e vogël :D :D :D
Ndrro nr. e syzeve..sorelina hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#743 ne: 20-09-2006, 21:10:04
Po ku e di unë sa e madhe te duket bota ty se mua me duket shumë e vogël :D :D :D

Ehhhh ti njihere merre këtë e mandej kqyrim te jap edhe tjetrën po deshe... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#744 ne: 20-09-2006, 21:10:42
Skam zyza fare..... :D   cdo gje e shoh me sy te lire ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#745 ne: 20-09-2006, 21:11:40
Bile  bile syte i ka si teleskop... :D..Per ate pune i duket Bota e vogel.... :D

#746 ne: 20-09-2006, 21:13:49
Skam zyza fare..... :D   çdo gjë e shoh me sy te lirë ;)
ehhhh po mire..kur te duket ajo e vogel..te tjerat ka mundesi nuk i shikon fare..dmth.. hmmmmm:

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#747 ne: 20-09-2006, 21:23:34
epo vetem ti me dukesh 3 me 3 mua william   e cuditshme hmmmmm: :D :D

#748 ne: 20-09-2006, 21:26:05
epo vetëm ti me dukesh 3 me 3 mua william   e çuditshme hmmmmm: :D :D
i ke ne mm apo cm keto permasat..se ne metra s'ma merr mendja hmmmmm:

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#749 ne: 20-09-2006, 21:30:19
e kisha fjalen ne dcm  :D :D

Temat e fundit