Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9470 · 200002

#750 ne: 20-09-2006, 21:33:27
e kisha fjalën ne dcm  :D :D
avash..avash  se me bere buburrec fare..s'ka lezet tani..sorelina.. hmmmmm:po nejse.. :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#751 ne: 20-09-2006, 21:33:28
I ka si llupa..... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#752 ne: 20-09-2006, 21:38:43
eshte semundje profesionale ca ti besh kur lexon shume :D  

nejse tani jam kuruar .....e shoh boten me nje sy tjeter :D :D

#753 ne: 20-09-2006, 21:40:03
ehhh shyqyr..tani dmth i sheh gjerat me permasa tamam.. :perqafim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#754 ne: 20-09-2006, 21:44:35
 :perqafim :perqafim :perqafim

#755 ne: 20-09-2006, 21:48:01

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#756 ne: 20-09-2006, 21:50:45
 Jojo: Jojo: gjum: gjum:

#757 ne: 20-09-2006, 21:52:56

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#758 ne: 20-09-2006, 21:56:06
 ;) :P

#759 ne: 20-09-2006, 21:59:10
;) :P
po shiko se te ka defekt ai syri me duket...dhe ate gjuhen pse e ke aq te kuqe .. :S.?..mos e ke lyer gabimisht kur ke lyer buzet...? hmmmmm:

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#760 ne: 20-09-2006, 22:02:02
e kam ngaqe po me vjen gjumi  :D

#761 ne: 20-09-2006, 22:04:40
e kam ngaqë po më vjen gjumi  :D
ehhhhe gati sa nuk te keqkuptova..po hajde tani e fleme gjume se u be vone. ;).se une ty po te pres se do kisha ikur me kohe.. :perqafim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#762 ne: 20-09-2006, 22:48:18
naten e mire :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#763 ne: 20-09-2006, 22:53:32
kete siper :D  :perqafim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#764 ne: 20-09-2006, 22:59:08
 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#765 ne: 20-09-2006, 23:12:48
 :-* :-*

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 21-09-2006, 04:38:51
Doja te pufja icik Lio-n :-* Leftin :-* anna :-* Bekon :-*

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 21-09-2006, 10:14:18
Wiliams si i ke punët tani?ka ndryshuar gjë qe nga hera e fundit?Me Lefterin kam ber muhabet tha jua kam len të gjitha se këta te çojn deri tek ujë dhe për te dhen nuk te jepkan..,loool

un ika e shtyva një fall me një javge,edhe ujin ma dha kshu qe mirë bereqaves,besoj se do me eci mbar tani e mbrapa..looooool :P


#768 ne: 21-09-2006, 13:13:02
Doja te pufja icik Lio-n :-* Leftin :-* anna :-* Bekon :-*

..i ke sipas radhes apo te gjithe njeheresh.. hmmmmm:

#769 ne: 21-09-2006, 13:15:23
Wiliams si i ke punët tani?ka ndryshuar gjë qe nga hera e fundit?Me Lefterin kam ber muhabet tha jua kam len të gjitha se këta te çojn deri tek ujë dhe për te dhen nuk te jepkan..,loool

un ika e shtyva një fall me një javge,edhe ujin ma dha kshu qe mirë bereqaves,besoj se do me eci mbar tani e mbrapa..looooool :P


Po mua akoma s'me kane çuar as tek burimi..se pastaj pi uje vete une..o Stalion.. hmmmmm:

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#770 ne: 21-09-2006, 13:16:08
..i ke sipas radhes apo te gjithë njeheresh.. hmmmmm:

normale  qe si pas  radhes ....:D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 21-09-2006, 13:22:59

Lefterin, Lio, Aiden, sweetness,ibraimin,bekimin, kengaime :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#772 ne: 21-09-2006, 13:27:33
edhe  unë  i ngjitem  këtij  perqafimi  ....vetëm see  unë vetëm Prishtinasen dhe  Sweetness  :perqafim edhe  Aiden se  gati  harrova  :perqafim

#773 ne: 21-09-2006, 13:30:40
Lefterin, Lio, Aiden, sweetness,ibraimin,bekimin, kengaime :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim
...mos ke harruar njeri tjeter..se pak po me duken mua.. hmmmmm:

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#774 ne: 21-09-2006, 13:33:59
shko  perqafou  me  lis ti LOL ...se nuk te  ka  mbetur  askush  

Temat e fundit