Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 32 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158725

#775 ne: 21-09-2006, 13:39:17
Nuk kam mbetur keq per te perqafuar..jo..por nuk po me perqafon njeri..ky eshte problemi.. hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 21-09-2006, 14:03:49
Prishtinase  :perqafim  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 4261

#777 ne: 21-09-2006, 14:40:12
Nuk kam mbetur keq për te përqafuar..jo..por nuk po me përqafon njeri..ky është problemi.. hmmmmm:


hajt  mos  ke  dert  se  me  kohe  do te  perqafojn  sepse  je  i ri  ...dhe  po  an  frike :D sepse  keto  gocat tona  friksohen nga te  rinjet :D

 • Postime: 12234

#778 ne: 21-09-2006, 18:00:08
Ejjjj gocat e mia(Prishtinasja dhe Sweetie) po ku dreqin keni pare qe une pranoj vetem nje  perqafim te thjeshte.... :D...Ku i late pufjet? :D hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 21-09-2006, 18:36:40
Mi kan rezervu mu o shoku.  :D LOL LOL

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 22-09-2006, 12:07:15
ooo Bekim leri ti rezervimet por eja  :perqafim  :perqafim :perqafim se sot paske ditelindjen

#781 ne: 22-09-2006, 20:35:14
Asnje :(

 • Postime: 4261

#782 ne: 22-09-2006, 20:42:12
Kete  siper   :perqafim

 • Postime: 1580

#783 ne: 22-09-2006, 20:44:14
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


te gjithe  :D

#784 ne: 22-09-2006, 20:51:00
Oi edhe une ty Lio..

 • Postime: 4261

#785 ne: 22-09-2006, 20:54:42
ooo edhe  une  ty  moj  edhe  me  shume  :perqafim :perqafim hajt_ktu: :-*

#786 ne: 22-09-2006, 20:58:56

#787 ne: 22-09-2006, 21:00:14

 • Postime: 1580

#788 ne: 22-09-2006, 21:22:33
ngadal se u kepute ne dysh :D

#789 ne: 22-09-2006, 21:25:02
Po mua po me bie te fiket..e ti me thua u kepute..po çeshte kyperqafim kaq i fuqishem se nuk e kuptoj fare.. hmmmmm:

 • Postime: 4261

#790 ne: 22-09-2006, 21:27:19
Sorelinen  :-*

 • Postime: 1580

#791 ne: 22-09-2006, 21:28:14
do nje gote uje


je me mire tani? :D

po me kishte mar malli re will he si thua ti nuk e meriton nje perqafim :perqafim :P

#792 ne: 22-09-2006, 21:30:04
do një gote ujë


je me mirë tani? :D

po me kishte mar malli re will he si thua ti nuk e meriton një perqafim :perqafim :P
po..po..perqafo gjithe forumin ti..ndonje dite kur te me perqafosh te gjithe qytetin.. hmmmmm:

 • Postime: 4261

#793 ne: 22-09-2006, 21:42:13
do një gote ujë


je me mirë tani? :D

po me kishte mar malli re will he si thua ti nuk e meriton një perqafim :perqafim :Pkur te  me  japesh  puthjen  atehere  ma  bjer  ujin

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 22-09-2006, 21:43:44
camarrokes ne qafim

 • Postime: 1580

#795 ne: 22-09-2006, 22:07:43


kur te  me  japësh  puthjen  atëherë  ma  bjer  ujin

LOL  rri pa uje dhe ti LOL  

puthje sleshoj kurre une  :D

 • Postime: 4261

#796 ne: 22-09-2006, 22:10:02
ani se  ta  jap  une  jo  mos  ta  nin  ty   :-*

 • Postime: 1580

#797 ne: 22-09-2006, 22:11:40
ani se  ta  jap  unë  jo  mos  ta  nin  ty   :-*


pu me kamione i keni te puthurat ju  :P
gje e jep  :D :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 22-09-2006, 22:14:51
mua me kane lene pa perqafime fare  :S :S :S :S

po do ja kepus nanjeres un si padashje ^o)

 • Postime: 1580

#799 ne: 22-09-2006, 22:17:34
Citim nga: D'alber ne 22-09-2006, 22:14:51
mua me kanë lënë pa perqafime fare  :S :S :S :S

po do ja kepus nanjeres un si padashje ^o)

hajde re se te perqafoj une apo si kemi dhe qytetet komshi  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

Temat e fundit