Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 160550

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#800 ne: 22-09-2006, 22:19:06
e thashe un qe ja keputa koken   ^o)

posi moj kojshie  :perqafim :perqafim

te ka lala me kimet ty :D

 • Postime: 1580

#801 ne: 22-09-2006, 22:29:21
eh kojshiu per kojshiun cfar sben , e jo me nje perqafim :D :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 22-09-2006, 22:30:30
rrofsh rrofsh ;)

po me jep ate pergjigjen e mp se me le pagjume pastaj dha shkuan perqafimet :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#803 ne: 22-09-2006, 23:24:41
plasen mp ketej.
Beni kujdes ore amani mos ne felliqni :)

 • Postime: 4261

#804 ne: 23-09-2006, 18:19:21
Kingen ...  :perqafim :-*

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 23-09-2006, 18:24:15
hmmmmmm kush me ka pershendet :D S'me paske harru qe egzistoj hala eee:P

Dhe une te :perqafim ty cum cum cum xhani

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 23-09-2006, 18:37:30
Nje :perqafim :puth kam per Parloté
ciao zemra :lule

 • Postime: 4261

#807 ne: 23-09-2006, 18:37:40
oo  xhaniii  po  si te  harroj  ...ti  e  di se sa  te  dua une  :D .... tashi perqafoj ihere Parloten se  qe  nje  kohe te  gjate  nuk  nuk  ka qen  kendej   :perqafim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#808 ne: 23-09-2006, 18:38:43
Gjithe gocat Online dhe Offline. :D

 • Postime: 1580

#809 ne: 23-09-2006, 18:41:40
 :perqafim :perqafim :perqafim  per Bekimin

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 23-09-2006, 18:49:39
:perqafim :perqafim :perqafim Per Sorelinen muahhh

 • Postime: 1753
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 23-09-2006, 18:58:16
Një :perqafim :puth kam për Parloté
ciao zemra :lule


Kinge zemra :perqafim, edhe une te perqafoj shume,shume.......uuuuu sa me paska marre malli..... :puth :puth perq perq

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 23-09-2006, 19:36:30
MOj parlote nga ke qene moj nuse :perqafim
Misheli  kallma cigaren iheren  LOL

Hajde te te perqafoj icik se me ka mar molli :perqafim

#813 ne: 23-09-2006, 19:40:28
qyqa qe kur ke fillu me e kall cigaren ti moj>?????????  :O :O :O


 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 23-09-2006, 19:42:22
e me kot e thash LOL per te bere si e forte LOL LOL  po nuk me ecin keto gjra mua kurre  :-[

 • Postime: 12234

#815 ne: 23-09-2006, 19:42:39
Asnjeren se te gjitha me kan tradhtu..... :D

#816 ne: 23-09-2006, 19:43:28
une me thene te drejten nuk desha....pa dashje e kam bo o lefto... :D

 • Postime: 12234

#817 ne: 23-09-2006, 19:46:48
hahahh...Ate e vertetoj mbas analizave ne vijim.... :D,,,Ca  lype me me tradhtu tu e pas qunin si mal ketu.... :P :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 25-09-2006, 16:49:42
Perqafoj Anen!
:perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4261

#819 ne: 25-09-2006, 17:26:00
ex gluan :D :perqafim

 • Postime: 1015

#820 ne: 25-09-2006, 17:39:42
S... me ex-nuk preferohet e per perqafim  ben disi ben  :D .Hajt paq perqafim te kendeshem LOL

 • Postime: 4261

#821 ne: 25-09-2006, 17:41:42
haha.... me  mori  malli  per  te  ...per  ate  e  bera :D

perqafoj  kete  siper  ihere  shum    hajt_ktu: :-*

 • Postime: 1015

#822 ne: 25-09-2006, 17:43:04
Uaaa spaska pasur faj ajo qe iku e te mbeti vetem ex, se paske perqafim te rrezikshem ti, me ndali fryma LOL

 • Postime: 4261

#823 ne: 25-09-2006, 17:44:57
prej dashnis  e  kom  krejt  :D

 • Postime: 1015

#824 ne: 25-09-2006, 17:45:42
Dashni  bombastike  :D

Temat e fundit