Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9463 · 171729

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#825 ne: 25-09-2006, 17:50:17
ka qene se nuk  egziston  me  :(

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#826 ne: 25-09-2006, 17:51:36
Pas  cdo pike, fillon nje fjali tjeter ( perfundimi  shpesh eshte nje fillim i ri ) :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#827 ne: 25-09-2006, 17:54:49
hah....shpresoj qe  ken  qen  tri pika  pas  asaj  jo  vetem nje  pike :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 25-09-2006, 19:37:53
Perqafoj ex bulin :-[:perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#829 ne: 25-09-2006, 19:39:13
Ate perqafoje mua ama puthjen/.... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 25-09-2006, 19:40:49
:-*

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#831 ne: 25-09-2006, 19:44:14
Valla i vetmi jam ketu qe jam gezuar qe ate  e ki EX...lool

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 25-09-2006, 19:48:35
hahahahahaha ti je budalla :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#833 ne: 25-09-2006, 19:50:05
E di.. :P..Kjo me gezon qe dallohem pre tjerve....  :D..ama tash edhe nji pufje.... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 25-09-2006, 19:55:03
ik o ik, t'u pufshin trute :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#835 ne: 25-09-2006, 20:10:42
Kete lart :perqafim :perqafim

#836 ne: 25-09-2006, 21:34:16
capkenen edhe pse ajo sme ka dhe shume perzemer........me merr malli per ate cup :(

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#837 ne: 25-09-2006, 21:35:11
lisa avajtu iher mi :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#838 ne: 25-09-2006, 21:38:03
lisa avajtu iher mi :perqafim

m ishte munguar "avajtu" Ibro :)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 25-09-2006, 21:40:10
po e dija une...
avajtu ene niher lisa :perqafim, se moti kohe s'qenke avajt :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 25-09-2006, 21:42:13
 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#841 ne: 25-09-2006, 21:46:32
aman mi lisa...sa mall paske pas se :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#842 ne: 25-09-2006, 22:17:16
te  gjitha  gocat  nje nga  nje  :-* :D te  mos  ia permendi  emrat  see  kam frik  se  mos e  harroj  ndokend  :perqafim :-*

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#843 ne: 25-09-2006, 22:19:09
une Charlin :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#844 ne: 25-09-2006, 22:26:13
ik ik  see  eraa LOL

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#845 ne: 25-09-2006, 22:28:19
direkt re iki se ja mua me keputi malli per ty  :P :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 25-09-2006, 22:38:06
Këtë lart :perqafim :perqafim


Bekooooooooo   :-*   :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 25-09-2006, 23:06:07
Hajt tÂŽju perqafoj edhe une njehere  :perqafim  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 25-09-2006, 23:07:55
Hajt tju perqafoj dhe une  :perqafim :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#849 ne: 26-09-2006, 00:02:53
nga një perqafim te ngrohte për te gjithë gocat e forumit para syfyrit   :perqafim:D

Temat e fundit