Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 334 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 160326

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#8325 ne: 01-03-2012, 21:54:02
Se ku ka hup kjo ShEJ sot  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8326 ne: 01-03-2012, 22:19:08
ne mes tuaj kisha qendruar :D

 • Postime: 12743

#8327 ne: 01-03-2012, 22:56:02
altinin qe sma var fare....:P

 • Postime: 168

#8328 ne: 01-03-2012, 22:56:41
altinin qe sma var fare....:P

po te perqafoj dhe un dhe po perfitoj nga rasti me te fut duret.

 • Postime: 12743

#8329 ne: 01-03-2012, 22:59:06
e mire po hiqi prape se na shofin dhe une jam goce e nershme deri tek llastiku i corapeve ..kupto or ti

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#8330 ne: 01-03-2012, 23:54:48
Ja marrsha t'ligat ar taj paska plas tuli knej  :D

 • Postime: 12743

#8331 ne: 02-03-2012, 07:34:57
kujdes mos njomesh ti ...he xhan LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8332 ne: 02-03-2012, 08:02:37
LOL

 • Postime: 12743

#8333 ne: 02-03-2012, 08:29:47
shejin desha me pirqafu dhe ate Tipin kopukun qe sma var mo...se kush ma ka privatizu mu ate....tipke sa ika nga blloqi me harrove LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8334 ne: 02-03-2012, 09:26:54
Tushe dhe lalin te tre oce oce  :perqafim

LOL

 • Postime: 12743

#8335 ne: 02-03-2012, 09:41:52
po na shtin ne mekatin e rradhes eeeee LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8336 ne: 02-03-2012, 09:51:29
dhe WS duke na pa :P

 • Postime: 12743

#8337 ne: 02-03-2012, 09:54:38
mos e deno kaq rende LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8338 ne: 02-03-2012, 09:56:16
paska ik ne WC LOL

 • Postime: 12743

#8339 ne: 02-03-2012, 10:00:19
LOL LOL

jo jo kishte pak pune shkresore LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8340 ne: 02-03-2012, 10:01:08
po po do shkrunte me dore :D LOL

 • Postime: 12743

#8341 ne: 02-03-2012, 10:02:08
se gjete...e thirri shefja ne zyre qe ti mesoj si ti bjere tastieres me te dhjete gishtat LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8342 ne: 02-03-2012, 10:03:08
gjynaf i shkreti ka qen djale  i mire... sesi prishen kta njerez xhanem gjynaffff :P LOL

 • Postime: 12743

#8343 ne: 02-03-2012, 10:03:36
une se njoh ti e njeh LOL

 • Postime: 12234

#8344 ne: 02-03-2012, 11:29:00
Me verte, po Leftoja pse na eviton darkat?  hmmmmm:

Sepse ka pune me te mencur dakave,hap gropa..... :D :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#8345 ne: 04-03-2012, 15:41:29
asaj njeres nuk i ndahem une. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8346 ne: 04-03-2012, 16:39:46
Disa e disa  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8347 ne: 04-03-2012, 17:44:28
Kte siper  :D :perqafim

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#8348 ne: 04-03-2012, 17:50:11
ShEJ  :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#8349 ne: 04-03-2012, 19:04:32
gjumashin  :perqafim

Temat e fundit