Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 339 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 160693

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#8450 ne: 13-03-2012, 12:21:58
Do vish ,se do humbesh ne te emblin perqafim! :P
ok neser per diten e veres.... :P

 • Postime: 1281

#8451 ne: 13-03-2012, 12:25:15
A s'ke rruge te gjate? :D

Po me mashtron e une rri e pres :P :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#8452 ne: 13-03-2012, 12:28:24
A s'ke rruge te gjate? :D

jo shume te gjate me jo !
pastaj nese nuk vi, din ku me me gjet...! :P

 • Postime: 1281

#8453 ne: 13-03-2012, 12:31:00
A s'ke rruge te gjate? :D

jo shume te gjate me jo !
pastaj nese nuk vi, din ku me me gjet...! :P
E DI E DI ;) :)

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#8454 ne: 13-03-2012, 13:46:45
dreamm  :perqafim

hones   :perqafim

justa   :perqafim

 • Postime: 12743

#8455 ne: 13-03-2012, 14:35:26
Shejin e putha.....capin dhe tipin me mbeti

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8456 ne: 13-03-2012, 14:40:46
Miss dhe summer  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8457 ne: 15-03-2012, 19:18:49
Miss dhe summer  :perqafim

Enderrrrrrr...... perq

 • Postime: 1281

#8458 ne: 17-03-2012, 18:11:40
Charlize hmmmmm: :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8459 ne: 11-05-2012, 15:50:44
dreamm  :perqafim

..kete :D e gjithe gjinine femerore te forumit.. :P :engjell: :engjell:

 • Postime: 12743

#8460 ne: 11-05-2012, 15:51:09
..kete :D e gjithe gjinine femerore te forumit.. :P :engjell: :engjell:
:perqafim

te pershendes me kete

UB40- Kingston Town

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#8461 ne: 11-05-2012, 15:57:24
Ty mi ty a me kupton  :perqafim

 • Postime: 12743

#8462 ne: 11-05-2012, 16:02:39
Ty mi ty a me kupton  :perqafim

si mos ta kuptoj....te kam yll   :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8463 ne: 11-05-2012, 16:06:54

 • Postime: 12743

#8464 ne: 11-05-2012, 16:07:55
Cap do pime kshu ......me ka marre malli


UB40 - Red Red Wine

edhe pse atje pime vetem birra.....

 • Postime: 1281

#8465 ne: 11-05-2012, 23:00:30
Flitet per te kunderten e temes? :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8466 ne: 11-05-2012, 23:01:38
ka 1 teme tjeter per shpulla por qe nuk ju shkon gentlemen-ave

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8467 ne: 14-05-2012, 11:18:33
Summer, Enderr, Pasion  :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8468 ne: 14-05-2012, 11:21:31
O te ngordh une po ti cne ne kete ore ketu?  :D

perq perq

 • Postime: 12234

#8469 ne: 14-05-2012, 13:56:51
Te trijat siper rrafall... :D

 • Postime: 12743

#8470 ne: 14-05-2012, 14:04:05
shej

 • Postime: 1281

#8471 ne: 14-05-2012, 14:09:39
Summer, Enderr, Pasion  :perqafim :D :D

Ju pershendes Miss :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8472 ne: 14-05-2012, 14:20:04

 • Postime: 12743

#8473 ne: 14-05-2012, 14:22:20
miss u tushe  :perqafim

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#8474 ne: 14-05-2012, 14:26:08
Pasion-ni qenka i zene  :P
spo e perqafoj.... :D
Lindush...Adele.. :perqafim

Temat e fundit