Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9470 · 181763

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 26-09-2006, 00:04:16
Para syfyrit se pas syfyrit sÂŽben  LOL

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#851 ne: 27-09-2006, 19:10:57
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

per te gjith forumistat :perqafim

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 27-09-2006, 22:09:16
Si shume dashuri po behet ketej :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#853 ne: 27-09-2006, 23:02:33
psee  te mos  bejm edhe  ne  dy  edhe  ihere :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#854 ne: 28-09-2006, 16:35:11
Sepse ende si ke mbush 18 vjet o Charlie... :DPer te gjitha gocat e forumit :-* :-* :-* :X...Pa dallim race fare.... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 28-09-2006, 16:36:43
uaaa sa mire, se une isha evgjite :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#856 ne: 28-09-2006, 16:39:57
Ne momntet kur me del ti perpara atehere nuk dalloj as gjinite se me nxihen syte komplet.... :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 30-09-2006, 11:39:53
gjyshen.. :perqafim :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#858 ne: 30-09-2006, 14:48:07
Sepse ende si ke mbush 18 vjet o Charlie... :DPër të gjitha gocat e forumit :-* :-* :-* :X...Pa dallim race fare.... :D

Shko puthu me  Milon  ti oree LOL

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#859 ne: 30-09-2006, 18:38:17
Jo jo keshtu sputhesh me Milon :P

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 01-10-2006, 21:26:49
Kam ne :puth per njerin.... qe e din vet

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#861 ne: 01-10-2006, 21:46:58
edhe une  ty  xhanii shum  :D

#862 ne: 02-10-2006, 21:58:21
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

për te gjith forumistat :perqafim
Ore si nuk te del nje ty(e kam fjalen per vete)...po gjithmon me perqafon gjithe forumistat..je ne vete apo jo.... hmmmmm:

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#863 ne: 02-10-2006, 22:05:50
he re ja tani do te perqafoj ty  :perqafim

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 02-10-2006, 22:07:28
Po mu moj??? :D

#865 ne: 02-10-2006, 22:13:15
he re ja tani do të perqafoj ty  :perqafim
...jo tani..por ..tani e mbrapa thuaj :perqafim

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 02-10-2006, 22:48:25
'atë' që më ka marrë malli shumëëë

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#867 ne: 03-10-2006, 13:21:15
Te gjitha gocat e forumi  :perqafim pa marr parasysh a janë  te  martuara apo nuk janë :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#868 ne: 04-10-2006, 19:33:42
Sot e kisha puth......  :-* :-* :-* :X
Sweetness
Lisa
Kinge
Smiley
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja
kengaime
hatixhe
zemraime
Hersianna
borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,farijen,gjylzaden dhe të gjitha te tjerat i  puthi fort me shum dashuri dhe  pasion...   :D

P.S Ju te tjerat qe ndoshta kam harruar tju shenoj ejani lajmrohuni se kam vend  te  lirë ne zemër sa tju doje qefji...  :D :D

#869 ne: 04-10-2006, 20:22:49
Ehh te lumte more Lefter..ti ben te puthur mor vella..i merr me radhe ..sa puth ti per nje rast te tjeret nuk puthin per 2 vjet hmmmmm:

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 04-10-2006, 21:05:39
Lefto, ruj se pa te bin dhamt me tan ata puthje....


une e pushi cum cum cum .......... nuk e tham, e din vet :P

#871 ne: 04-10-2006, 21:13:34
Nuk e di as vete se si ma ka dhene truri te perqafoj mishelin  :perqafim..me fal mishel po nuk e di as vete se me erdhi :-[

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 05-10-2006, 15:38:11
1 engjell ketu te forumi  :)  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#873 ne: 05-10-2006, 16:39:36
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Kingen,Sweetien,Ladyx,sorelinen dhe Prishtinasen  :) :perqafim

#874 ne: 05-10-2006, 16:46:13
Irbin edhe pse nuk eshte antar i forumit :)

Temat e fundit