Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 35 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158726

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 26-09-2006, 00:04:16
Para syfyrit se pas syfyrit sÂŽben  LOL

 • Postime: 1580

#851 ne: 27-09-2006, 19:10:57
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

per te gjith forumistat :perqafim

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 27-09-2006, 22:09:16
Si shume dashuri po behet ketej :D :D

 • Postime: 4261

#853 ne: 27-09-2006, 23:02:33
psee  te mos  bejm edhe  ne  dy  edhe  ihere :D

 • Postime: 12234

#854 ne: 28-09-2006, 16:35:11
Sepse ende si ke mbush 18 vjet o Charlie... :DPer te gjitha gocat e forumit :-* :-* :-* :X...Pa dallim race fare.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 28-09-2006, 16:36:43
uaaa sa mire, se une isha evgjite :D

 • Postime: 12234

#856 ne: 28-09-2006, 16:39:57
Ne momntet kur me del ti perpara atehere nuk dalloj as gjinite se me nxihen syte komplet.... :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 30-09-2006, 11:39:53
gjyshen.. :perqafim :)

 • Postime: 4261

#858 ne: 30-09-2006, 14:48:07
Sepse ende si ke mbush 18 vjet o Charlie... :DPër të gjitha gocat e forumit :-* :-* :-* :X...Pa dallim race fare.... :D

Shko puthu me  Milon  ti oree LOL

 • Postime: 1580

#859 ne: 30-09-2006, 18:38:17
Jo jo keshtu sputhesh me Milon :P

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 01-10-2006, 21:26:49
Kam ne :puth per njerin.... qe e din vet

 • Postime: 4261

#861 ne: 01-10-2006, 21:46:58
edhe une  ty  xhanii shum  :D

#862 ne: 02-10-2006, 21:58:21
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

për te gjith forumistat :perqafim
Ore si nuk te del nje ty(e kam fjalen per vete)...po gjithmon me perqafon gjithe forumistat..je ne vete apo jo.... hmmmmm:

 • Postime: 1580

#863 ne: 02-10-2006, 22:05:50
he re ja tani do te perqafoj ty  :perqafim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 02-10-2006, 22:07:28
Po mu moj??? :D

#865 ne: 02-10-2006, 22:13:15
he re ja tani do të perqafoj ty  :perqafim
...jo tani..por ..tani e mbrapa thuaj :perqafim

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 02-10-2006, 22:48:25
'atë' që më ka marrë malli shumëëë

 • Postime: 4261

#867 ne: 03-10-2006, 13:21:15
Te gjitha gocat e forumi  :perqafim pa marr parasysh a janë  te  martuara apo nuk janë :D

 • Postime: 12234

#868 ne: 04-10-2006, 19:33:42
Sot e kisha puth......  :-* :-* :-* :X
Sweetness
Lisa
Kinge
Smiley
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja
kengaime
hatixhe
zemraime
Hersianna
borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,farijen,gjylzaden dhe të gjitha te tjerat i  puthi fort me shum dashuri dhe  pasion...   :D

P.S Ju te tjerat qe ndoshta kam harruar tju shenoj ejani lajmrohuni se kam vend  te  lirë ne zemër sa tju doje qefji...  :D :D

#869 ne: 04-10-2006, 20:22:49
Ehh te lumte more Lefter..ti ben te puthur mor vella..i merr me radhe ..sa puth ti per nje rast te tjeret nuk puthin per 2 vjet hmmmmm:

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 04-10-2006, 21:05:39
Lefto, ruj se pa te bin dhamt me tan ata puthje....


une e pushi cum cum cum .......... nuk e tham, e din vet :P

#871 ne: 04-10-2006, 21:13:34
Nuk e di as vete se si ma ka dhene truri te perqafoj mishelin  :perqafim..me fal mishel po nuk e di as vete se me erdhi :-[

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 05-10-2006, 15:38:11
1 engjell ketu te forumi  :)  :perqafim

 • Postime: 4261

#873 ne: 05-10-2006, 16:39:36
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Kingen,Sweetien,Ladyx,sorelinen dhe Prishtinasen  :) :perqafim

#874 ne: 05-10-2006, 16:46:13
Irbin edhe pse nuk eshte antar i forumit :)

Temat e fundit