Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 345 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 160406

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8600 ne: 24-06-2012, 19:18:37


Shpresoj ta kesh per mua!

 :perqafim

Per nje " b" e humbe besimin? :(

:puth

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8601 ne: 24-06-2012, 19:31:19
LOL


Booo sa rende paskam qene  :-[
Oblivion perq

:D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8602 ne: 24-06-2012, 19:45:39
Hahaha ....tani me kujohen kembet e saj...gishtat e medhenj LOL

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#8603 ne: 24-06-2012, 22:12:32
Asnje

 • Postime: 12743

#8604 ne: 24-06-2012, 22:17:09
edhe une kete Asnjonin

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#8605 ne: 24-06-2012, 22:45:46
Vizitoret :D :perqafim :D

 • Postime: 1281

#8606 ne: 25-06-2012, 19:44:13
Asnje
:( :( :perqafim

I rrembej pa pyetur fare  :)

Ty :perqafim

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#8607 ne: 25-06-2012, 19:55:04
:( :( :perqafim

I rrembej pa pyetur fare  :)

Ty :perqafim

Edi ti  se ty t'takojn..nga mungesa jote si dhurova askujt.

Faleminderitt..

 • Postime: 12743

#8608 ne: 25-06-2012, 20:17:13
shejjjjjjj
gerti1
tipi
cts
etyd
dreamm
erlehta
ad
miss
ondrra
summer
regrets

u lodha i here

perq perq

 • Postime: 12743

#8609 ne: 25-06-2012, 20:20:01
ma jep i xhiro ate lepirsen....se ma ke cu nepsin deri te kycet e komve

 • Postime: 12743

#8610 ne: 25-06-2012, 20:23:47
po apo jo ishte kjo ikona????

 • Postime: 12743

#8611 ne: 25-06-2012, 21:10:30
auuuu edhe shtatezane me bere????

Rrofsh po i kam vu block atij procesi perfundimisht. Tashi haj mandakalle dhe shikoj ju si i rreshtoni kalauqerit LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8612 ne: 25-06-2012, 22:42:00
tushen

 • Postime: 12743

#8613 ne: 25-06-2012, 23:35:58
puc una ty

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8614 ne: 25-06-2012, 23:37:38
Pasion  :)

 • Postime: 1281

#8615 ne: 25-06-2012, 23:41:48

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8616 ne: 25-06-2012, 23:42:48

 • Postime: 12743

#8617 ne: 26-06-2012, 08:32:39

 :perqafim

Mirmengjesi lepurushe... :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8618 ne: 26-06-2012, 10:23:22
Mishel,shej,miss & obi ( kur do e mesoj kete emer une) :D

Ju perqafoj fort.  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 12743

#8619 ne: 26-06-2012, 10:24:50
Sje e vetmja qe sja meso.....ajo per kastile e ka vu po vari trapin


hajde te te gush i cike fare   :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8620 ne: 26-06-2012, 10:30:36
 :perqafim

Ah, sa do doja te pinim edhe nje kafe tani mishel.

 • Postime: 12743

#8621 ne: 26-06-2012, 10:34:23
hajde merre rrugen me kete deshire e pasion dhe une do te pres te cepi i rruges LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8622 ne: 26-06-2012, 10:37:23
Si ta pret kjo  :D po ti mi ske hic nonji cik pasion e deshire me m'prit  :D

 • Postime: 12743

#8623 ne: 26-06-2012, 10:38:07
kam me shumice mi...une po te shtyj qe ti te nisesh dhe te vish.... :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8624 ne: 26-06-2012, 10:52:37
kto bukuranet siper  :perqafim

Temat e fundit