Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 346 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 160255

 • Postime: 12234

#8625 ne: 26-06-2012, 10:58:11
Missin ne kerthize... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8626 ne: 26-06-2012, 11:37:34
fakti qe une te thrras obi sa me tlon pa emer tregon qe kokrra qejfit ka shku ne maximum :d

obi perq

 • Postime: 12743

#8627 ne: 26-06-2012, 11:59:57
kurse fakti qe une te therres summer tregon qe qejfi im eshte stopu aty

gush gush

 • Postime: 109

#8628 ne: 26-06-2012, 12:34:35
Sa me shume aq me mire  :P :perqafim :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#8629 ne: 27-06-2012, 12:57:41
Vox :perqafim

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#8630 ne: 27-06-2012, 15:07:54
Pasion ,Lindushe,Nensy..

 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 12743

#8631 ne: 27-06-2012, 15:12:19
dike fort fort

#8632 ne: 27-06-2012, 20:00:16
Ket Missin.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8633 ne: 27-06-2012, 20:01:47

#8634 ne: 27-06-2012, 20:02:37
Kshu me pelqen. Amstel.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8635 ne: 27-06-2012, 20:04:33
Une perq Oblivion 

 • Postime: 182

#8636 ne: 27-06-2012, 21:21:36
Missin Dreammin

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#8637 ne: 27-06-2012, 22:25:06
Ty Xhuli :) :perqafim

 • Postime: 1281

#8638 ne: 27-06-2012, 23:44:11

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#8639 ne: 27-06-2012, 23:45:14

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8640 ne: 28-06-2012, 00:06:59

 • Postime: 4261

#8641 ne: 28-06-2012, 00:22:11
Missin ...se jam ne qef sonte :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8642 ne: 28-06-2012, 00:29:15
Missin ...se jam ne qef sonte :D


Une sjam, kshuqe anulloje perqafimin  ;)  :P

 • Postime: 182

#8643 ne: 28-06-2012, 00:34:41
Ty Xhuli :) :perqafim

 :perqafim edhe une ty babygirl  :)

 • Postime: 4261

#8644 ne: 28-06-2012, 10:26:45

Une sjam, kshuqe anulloje perqafimin  ;)  :P

E rendesishe eshte qe une jam kshtu qe ska shpetim deshe apo nuk deshe LOL


p.S. Sot e perqafoj kete Xhulin :)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8645 ne: 28-06-2012, 10:32:21
Po perqafoj kete charlin meqe m'ka bo me qesh keto dite.  :D  :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#8646 ne: 28-06-2012, 11:16:15
Te gjithe qe me donin dhe i dua ;)

 • Postime: 12743

#8647 ne: 28-06-2012, 11:52:05
Ate qe me do me shume do perqafoja  :perqafim LOL

 • Postime: 1281

#8648 ne: 28-06-2012, 12:38:18
Ate qe me do me shume do perqafoja  :perqafim LOL
Une :(

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8649 ne: 28-06-2012, 12:39:38
Ate qe me do me shume do perqafoja  :perqafim LOL

une  :perqafim

Temat e fundit