×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158608

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8675 ne: 30-06-2012, 22:34:04

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8676 ne: 01-07-2012, 15:11:57
Miss-in, Oblivion & dreamm.  :perqafim  :perqafim  :perqafim

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#8677 ne: 02-07-2012, 00:27:22
Kete siper qe s'me flet fare :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8678 ne: 03-07-2012, 16:15:50

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8679 ne: 03-07-2012, 16:21:10
hahahah k'tu du te te puth una! LOL 


perq perq perq

 • Postime: 12234

#8680 ne: 04-07-2012, 16:17:04
Puth per puth me puth mua..... :D :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8681 ne: 04-07-2012, 23:48:06
Tyve My Oblivion perq

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#8682 ne: 04-07-2012, 23:55:04
missin dhe xhulin :perqafim

 • Postime: 182

#8683 ne: 04-07-2012, 23:57:37
Edhe une ju dyve  :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#8684 ne: 04-07-2012, 23:59:15
missi ja futi ke shtrati :pafshim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8685 ne: 04-07-2012, 23:59:36
Kijamet, Xhuli perq perq

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8686 ne: 05-07-2012, 00:00:09
missi ja futi ke shtrati :pafshim

Te shtrati jam fut, por jo per gjume :D

 • Postime: 4261

#8687 ne: 05-07-2012, 00:19:37
Kete Xhulin dhe Missin ama kete me nje kusht :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8688 ne: 05-07-2012, 00:24:13
Kete Xhulin dhe Missin ama kete me nje kusht :D

Puth o s' puth leri kushtet  ;)

 • Postime: 4261

#8689 ne: 05-07-2012, 00:28:04
Kush puth ore ? :D tema eshte e perqafimeve jo e puthjeve :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8690 ne: 05-07-2012, 00:29:35
Kush puth ore ? :D tema eshte e perqafimeve jo e puthjeve :D

Ok perqafo ose jo leti kushtet, se perndryshe i veme dhe ne ;)

 • Postime: 4261

#8691 ne: 05-07-2012, 00:31:05
Ouuuu ... po me duket mua apo ti po me ben shantazhe LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8692 ne: 05-07-2012, 00:33:22
Jo, nuk te duket LOL

 • Postime: 4261

#8693 ne: 05-07-2012, 00:38:03
Ok po e perqafoj Missin fort ama aq fort sa nuk mund ta marr me mend as kjo vet :D :D  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8694 ne: 05-07-2012, 00:46:10
Hajt mire...e hengre presionin  :P
 :perqafim

 • Postime: 2173

#8695 ne: 05-07-2012, 13:57:52
se mos e ha per here te pare ai..eshte mesuar :P

 • Postime: 12743

#8696 ne: 05-07-2012, 14:58:36
Capin dhe shej...ti plas koke me koke

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8697 ne: 06-07-2012, 22:05:12
Oblivion, Dream, Shej, Mishel, Xhuli, Parlote, Baby, Pasion, Rootless, Kingu, Lefto, Tipi, Kijameti, WS  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

Ju dua fort  :D


 • Postime: 266

#8698 ne: 06-07-2012, 22:07:48
Ne emer te te gjitheve po te perqafoj un  nja 20-30 her :P :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8699 ne: 06-07-2012, 22:13:43
Ne emer te te gjitheve po te perqafoj un  nja 20-30 her :P :P

jo, ti me perqafo vetem per veten tende  :-[ :)

Temat e fundit