Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 349 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158727

 • Postime: 266

#8700 ne: 06-07-2012, 22:16:42
Nuk e bej dot se kam gruan pas shpine (sillet si p.... per brekesh)
E don me pa ca shkruaj  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8701 ne: 06-07-2012, 22:20:00
hahahahah, ok mos e bej nqs e ka problem  :D

 • Postime: 266

#8702 ne: 06-07-2012, 22:22:23
Jome se kshu ne sy sthot gjo por anej ka dhoma e bon nomin vallaj  :P :P

E beson ti ?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8703 ne: 06-07-2012, 22:23:52
jo  :)Dhe duke besuar qe jo po te jap edhe nje perqafim  :perqafim :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8704 ne: 06-07-2012, 22:27:48
Normalisht Miss    :puth   :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8705 ne: 06-07-2012, 22:33:38
Normalisht Miss    :puth   :perqafim

Si te kam harruar une ty  :(


Nje perqafim shume te madh per ty miku im perq

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8706 ne: 06-07-2012, 22:40:41
Si te kam harruar une ty  :(


Nje perqafim shume te madh per ty miku im perq

Pse a me paske harru a !??  :D
 
Nejse s'ka lidhje se s'te harroj une :P     :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8707 ne: 06-07-2012, 22:41:57
 :-[


 :perqafim

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8708 ne: 06-07-2012, 22:46:15

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8709 ne: 06-07-2012, 22:48:02
Give me a smile now   :)

 :D 360 grade-she e ke  :P


 :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8710 ne: 06-07-2012, 22:50:28
:D 360 grade-she e ke  :P


 :)

E keshtu po   :) 

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8711 ne: 06-07-2012, 22:51:46

 • Postime: 12743

#8712 ne: 07-07-2012, 10:10:56
king-un se me ka dediku konge  :perqafim

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#8713 ne: 09-07-2012, 15:01:16
kush te jet ne linje, se kam kohe pa perqafu ju te forumit... :perqafim

 • Postime: 12743

#8714 ne: 09-07-2012, 15:22:01
kush te jet ne linje, se kam kohe pa perqafu ju te forumit... :perqafim


 :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8715 ne: 11-07-2012, 21:15:32
Miss, oblivion, shej, dreamm dhe gocen e mishelit se eshte si yll.  :D

 :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim 

 • Postime: 12234

#8716 ne: 12-07-2012, 10:03:00
Ja fillova dicka te dyshoj se kjo siper vetem keto te gjinise se bukur i puth... :D :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8717 ne: 12-07-2012, 10:28:20
Miss, oblivion, shej, dreamm dhe gocen e mishelit se eshte si yll.  :D

 :perqafim  

 :perqafim

 • Postime: 1283

#8718 ne: 12-07-2012, 12:44:13
Girl Baby.

More gje bakllava nga andeja? :D

Po them qe m'ka marr malli me t'perqafuar ty :) :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#8719 ne: 26-07-2012, 00:15:32
Girl Baby.

More gje bakllava nga andeja? :D

Po them qe m'ka marr malli me t'perqafuar ty :)
E mora per vjehrren time pak se une vet sjam dhe aq e dhene pas embelsirave :D
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 12743

#8720 ne: 26-07-2012, 15:17:37
askend

 • Postime: 2173

#8721 ne: 27-07-2012, 12:34:14

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#8722 ne: 27-07-2012, 13:58:00
te gjithe ju...se me keni munguar shume... :perqafim :perqafim :P

 • Postime: 12234

#8723 ne: 27-07-2012, 14:06:52
Gjithe gjinine e bukur  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#8724 ne: 27-07-2012, 14:07:21
NENSY & Ty :perqafim :perqafim

Temat e fundit