×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158651

 • Postime: 12743

#8750 ne: 01-08-2012, 09:50:33
kalo te tema e masturbimit per pune te ngrefmesh

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8751 ne: 01-08-2012, 09:51:30
e pashpirt

 • Postime: 12743

#8752 ne: 01-08-2012, 09:52:55
shhhtttt hajde te te gush pak

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8753 ne: 01-08-2012, 09:53:36
me ne fund  :engjell: :)

 • Postime: 12743

#8754 ne: 01-08-2012, 09:54:01
 :perqafim

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8755 ne: 01-08-2012, 09:56:43
yll je, ika tani se kam mbledhje puc shpirto

 • Postime: 12743

#8756 ne: 01-08-2012, 09:57:22
 :pafshim

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#8757 ne: 01-08-2012, 10:02:24
Nje perqafim per te gjithe boten...

 • Postime: 12743

#8758 ne: 01-08-2012, 10:03:39
nje perqafim i shkon mikeshes sime Capi.....dhe Shejit

ju dua shume goca  :perqafim

ika tashi se lashe nam ne forum ...mbledhja ka 30 min qe ka fillu

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#8759 ne: 01-08-2012, 10:12:02

ju dua shume goca  :perqafim

ika tashi se lashe nam ne forum ...mbledhja ka 30 min qe ka fillu
[/quote]
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8760 ne: 01-08-2012, 10:26:02
Vetem Oblivion .....  :perqafim

 • Postime: 4261

#8761 ne: 01-08-2012, 12:53:10
Vetem Missin :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#8762 ne: 01-08-2012, 13:29:36
Mishelken qe e hengshin qente e lagjes. LOL LOL :perqafim

 • Postime: 12743

#8763 ne: 01-08-2012, 13:55:21
Mishelken qe e hengshin qente e lagjes. LOL LOL :perqafim

normal qe mua se ndryshe e di ti LOL

 :perqafim si je shoku me pantallona doku

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8764 ne: 01-08-2012, 15:21:50
Vetem Missin :D
:perqafim
Mishelken qe e hengshin qente e lagjes. :perqafim

Po mua? :(

 • Postime: 12743

#8765 ne: 01-08-2012, 15:26:15

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8766 ne: 01-08-2012, 15:26:57
xheloze  :D
:-[
E pse vetem ty?  hmmmmm:  :P

 • Postime: 12743

#8767 ne: 01-08-2012, 15:28:04
:-[
E pse vetem ty?  hmmmmm:  :P

se mu me ka ne zemer...ty ne thember LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8768 ne: 01-08-2012, 15:29:42
se mu me ka ne zemer...ty ne thember LOL

Te ka genyer zemer LOL :P

 • Postime: 12743

#8769 ne: 01-08-2012, 15:37:34
Mua me pelqejne genjeshtrat ..sidomos kur jane te sinqerta  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8770 ne: 01-08-2012, 15:40:04
Mua me pelqejne genjeshtrat ..sidomos kur jane te sinqerta  :D

 :D te pakten jane te ndjera!

Gjithsesi mua te me genjente me nje perqafim te sinqerte, nuk i falet!!

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8771 ne: 01-08-2012, 15:42:15
Miss, mos u merzit zemra se te perqafoj une ty.  :perqafim  :perqafim

S'ja kemi nevojen Tipit ne. LOL

 • Postime: 12743

#8772 ne: 01-08-2012, 15:42:51
:D te pakten jane te ndjera!

Gjithsesi mua te me genjente me nje perqafim te sinqerte, nuk i falet!!

qenke prekur shume...na se e marr une ne tel dhe i them te vij e te postoj nje perqafim vetem per ty....LOL

 • Postime: 12743

#8773 ne: 01-08-2012, 15:43:14
Miss, mos u merzit zemra se te perqafoj une ty.  :perqafim  :perqafim

S'ja kemi nevojen Tipit ne. LOL

o dhelper....rri urte :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8774 ne: 01-08-2012, 15:45:00
o dhelper....rri urte :P

Ua, po pse nga Tipi do varemi ne, gjithe keto cupa te mira. LOL

Temat e fundit