×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158634

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8775 ne: 01-08-2012, 15:45:06
Citim nga: endrrimtare link=topic=30728 :perqafim.msg1247320#msg1247320 date=1343828535
Miss, mos u merzit zemra se te perqafoj une ty.  :

S'ja kemi nevojen Tipit ne.

Hajde thpirti ti  :D :-*

Mishel, lere sa ma dha vet ne telefon tani  ;)  :P

 • Postime: 12743

#8776 ne: 01-08-2012, 15:45:45
Hajde thpirti ti  :D :-*

Mishel, lere sa ma dha vet ne telefon tani  ;)  :P

dum prova LOL

 • Postime: 12743

#8777 ne: 01-08-2012, 15:46:01
Ua, po pse nga Tipi do varemi ne, gjithe keto cupa te mira. LOL
\
shiko tipin mos ma ngacmo se e di e kam debulese LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8778 ne: 01-08-2012, 15:46:16
LOL

E dua edhe une numrin LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8779 ne: 01-08-2012, 15:46:56
\
shiko tipin mos ma ngacmo se e di e kam debulese LOL

Tashi ti do me mat debulesen apo si? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8780 ne: 01-08-2012, 15:48:30

 • Postime: 12743

#8781 ne: 01-08-2012, 15:52:18
pertoj ...pastaj ketu ne shesh te forumit jo skutave te telefonit...LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8782 ne: 01-08-2012, 16:02:15
Mishel, me verte, pse behesh xheloze ti qe missi ka fol me Tipin? LOL ti shok e ke apo jo? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8783 ne: 01-08-2012, 16:10:34
Mishel, me verte, pse behesh xheloze ti qe missi ka fol me Tipin? LOL ti shok e ke apo jo? LOL

Ehhh praaa.....po sic duket do qe vetem ajo ta kete shok :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8784 ne: 01-08-2012, 16:12:35

 • Postime: 12743

#8785 ne: 01-08-2012, 16:12:48
Mishel, me verte, pse behesh xheloze ti qe missi ka fol me Tipin? LOL ti shok e ke apo jo? LOL

pse aludon te pamunduren e dashur...une shok kam shume

Tipin e kam MIK....dhe boll e lakum se kushedi sa dite do rri pa gjume nga qejfi LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8786 ne: 01-08-2012, 16:14:59
kushedi sa dite do rri pa gjume nga qejfi LOL


Hahaha, ktu jam plotesisht dakord LOL

 • Postime: 12743

#8787 ne: 01-08-2012, 16:15:51

Hahaha, ktu jam plotesisht dakord LOL

je dakort sepse edhe ti si une (mendoj) ia njeh mire huqin LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8788 ne: 01-08-2012, 16:18:51
;) edhe disa te tjera akoma me te tmerrshme  :P

 • Postime: 12743

#8789 ne: 01-08-2012, 16:19:49
Ketu sdi ca te them....une di kete qe i pelqen te jete ne qender te vemendjes....keto te tjerat e tmerrshme jo per zotin


une do perqafoja Inteligjentin  :perqafim

#8790 ne: 01-08-2012, 17:50:00
i ca shtrige ma le ngref

O Skraparllijso, eshte e zon kjo plako. Shko tashi dhe kurse nai lek se ke harxhu shum duke pa leket ne portofol sot.

 • Postime: 12743

#8791 ne: 01-08-2012, 17:57:13
O Skraparllijso, eshte e zon kjo plako. Shko tashi dhe kurse nai lek se ke harxhu shum duke pa leket ne portofol sot.

po ti pse flet per mu??? Tu ankova gjo une?

 • Postime: 266

#8792 ne: 01-08-2012, 21:26:25
Un  .. hmmmmm: Mishelin apo se kam ketu siper ,ngrihem ne maj te gishtave dhe kaloj siper  ^o)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8793 ne: 01-08-2012, 22:24:10
anetarin qe ben postimin e 30 mbas meje

 • Postime: 12743

#8794 ne: 01-08-2012, 22:25:45
kingun dhe shej...king mos u zgjat shume se ulem avash vete une

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8795 ne: 01-08-2012, 22:27:01
tushe te pllaq fort

 • Postime: 12743

#8796 ne: 01-08-2012, 22:28:23
jo aq fort se eshte vape

 • Postime: 2173

#8797 ne: 02-08-2012, 11:01:28
komshien e nje shoku tim :engjell:

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8798 ne: 02-08-2012, 14:39:34
une do perqafoja njeher kete mishelin aq fort sa ti ikte merzija :engjell:

 • Postime: 12743

#8799 ne: 02-08-2012, 14:40:14
une do perqafoja njeher kete mishelin aq fort sa ti ikte merzija :engjell:
:perqafim

ja me iku merzia si me magji LOL

Temat e fundit