Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 352 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9470 · 181040

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8775 ne: 01-08-2012, 15:45:06
Citim nga: endrrimtare link=topic=30728 :perqafim.msg1247320#msg1247320 date=1343828535
Miss, mos u merzit zemra se te perqafoj une ty.  :

S'ja kemi nevojen Tipit ne.

Hajde thpirti ti  :D :-*

Mishel, lere sa ma dha vet ne telefon tani  ;)  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8776 ne: 01-08-2012, 15:45:45
Hajde thpirti ti  :D :-*

Mishel, lere sa ma dha vet ne telefon tani  ;)  :P

dum prova LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8777 ne: 01-08-2012, 15:46:01
Ua, po pse nga Tipi do varemi ne, gjithe keto cupa te mira. LOL
\
shiko tipin mos ma ngacmo se e di e kam debulese LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8778 ne: 01-08-2012, 15:46:16
LOL

E dua edhe une numrin LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8779 ne: 01-08-2012, 15:46:56
\
shiko tipin mos ma ngacmo se e di e kam debulese LOL

Tashi ti do me mat debulesen apo si? LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8780 ne: 01-08-2012, 15:48:30

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8781 ne: 01-08-2012, 15:52:18
pertoj ...pastaj ketu ne shesh te forumit jo skutave te telefonit...LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8782 ne: 01-08-2012, 16:02:15
Mishel, me verte, pse behesh xheloze ti qe missi ka fol me Tipin? LOL ti shok e ke apo jo? LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8783 ne: 01-08-2012, 16:10:34
Mishel, me verte, pse behesh xheloze ti qe missi ka fol me Tipin? LOL ti shok e ke apo jo? LOL

Ehhh praaa.....po sic duket do qe vetem ajo ta kete shok :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8784 ne: 01-08-2012, 16:12:35

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8785 ne: 01-08-2012, 16:12:48
Mishel, me verte, pse behesh xheloze ti qe missi ka fol me Tipin? LOL ti shok e ke apo jo? LOL

pse aludon te pamunduren e dashur...une shok kam shume

Tipin e kam MIK....dhe boll e lakum se kushedi sa dite do rri pa gjume nga qejfi LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8786 ne: 01-08-2012, 16:14:59
kushedi sa dite do rri pa gjume nga qejfi LOL


Hahaha, ktu jam plotesisht dakord LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8787 ne: 01-08-2012, 16:15:51

Hahaha, ktu jam plotesisht dakord LOL

je dakort sepse edhe ti si une (mendoj) ia njeh mire huqin LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8788 ne: 01-08-2012, 16:18:51
;) edhe disa te tjera akoma me te tmerrshme  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8789 ne: 01-08-2012, 16:19:49
Ketu sdi ca te them....une di kete qe i pelqen te jete ne qender te vemendjes....keto te tjerat e tmerrshme jo per zotin


une do perqafoja Inteligjentin  :perqafim

#8790 ne: 01-08-2012, 17:50:00
i ca shtrige ma le ngref

O Skraparllijso, eshte e zon kjo plako. Shko tashi dhe kurse nai lek se ke harxhu shum duke pa leket ne portofol sot.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8791 ne: 01-08-2012, 17:57:13
O Skraparllijso, eshte e zon kjo plako. Shko tashi dhe kurse nai lek se ke harxhu shum duke pa leket ne portofol sot.

po ti pse flet per mu??? Tu ankova gjo une?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#8792 ne: 01-08-2012, 21:26:25
Un  .. hmmmmm: Mishelin apo se kam ketu siper ,ngrihem ne maj te gishtave dhe kaloj siper  ^o)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8793 ne: 01-08-2012, 22:24:10
anetarin qe ben postimin e 30 mbas meje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8794 ne: 01-08-2012, 22:25:45
kingun dhe shej...king mos u zgjat shume se ulem avash vete une

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8795 ne: 01-08-2012, 22:27:01
tushe te pllaq fort

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8796 ne: 01-08-2012, 22:28:23
jo aq fort se eshte vape

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8797 ne: 02-08-2012, 11:01:28
komshien e nje shoku tim :engjell:

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8798 ne: 02-08-2012, 14:39:34
une do perqafoja njeher kete mishelin aq fort sa ti ikte merzija :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8799 ne: 02-08-2012, 14:40:14
une do perqafoja njeher kete mishelin aq fort sa ti ikte merzija :engjell:
:perqafim

ja me iku merzia si me magji LOL

Temat e fundit