Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 353 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9463 · 171728

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8800 ne: 02-08-2012, 14:42:16
me pelqen efekti qe po le tek ty :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8801 ne: 02-08-2012, 14:43:22
prit se duhet te kete e me LOL

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8802 ne: 02-08-2012, 14:46:23
amin ishalla

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8803 ne: 02-08-2012, 14:47:54
kujt i lutesh more?? LOL

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8804 ne: 02-08-2012, 14:48:42
kujt i lutesh more?? LOL
kush te jete andej lart te na sjelle pak fat me shume

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8805 ne: 02-08-2012, 14:49:24
fatin kerkoje mos prit te te vij gje nga qielli...shume shume nai cope shi do bjere qe andej

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8806 ne: 02-08-2012, 14:50:16
ku  i dihet se cfare mund te sjelle avioni ndonjeher......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8807 ne: 02-08-2012, 14:50:52
Avioni nai pasagjer te lodh LOL

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8808 ne: 02-08-2012, 14:51:49
Avioni nai pasagjer te lodh LOL
bo vaki vjen ndonjeher ndonje qe ja vlen per nje kafe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8809 ne: 02-08-2012, 14:53:59
dmth me e bo i cike panoramen ( se i kam qejf une keto)....

niset ky pocagjeri me avion , ben nja 2000 e ca KM dhe ti i jep nje kafe aty ne qender te Amsterdamit dhe i tufe me tulipane portokall...dhe pastaj back off LOL LOL

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8810 ne: 02-08-2012, 14:56:59
including boat trip around amsterdam, visit museum, the zoo one of the largest in europe.

and of course a visit to the red light street

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8811 ne: 02-08-2012, 14:58:05
po ke kjo e funit pse po e co???LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8812 ne: 02-08-2012, 14:58:25
bo vaki vjen ndonjeher ndonje qe ja vlen per nje kafe

dakort

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8813 ne: 02-08-2012, 14:58:57
ku kush si amsterdami?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8814 ne: 02-08-2012, 14:59:39
je e mirepritur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8815 ne: 02-08-2012, 14:59:48
aty, ai, ashtu, atje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8816 ne: 02-08-2012, 15:00:36

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8817 ne: 02-08-2012, 15:00:56

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8818 ne: 02-08-2012, 15:01:34

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8819 ne: 02-08-2012, 15:02:04
qenkemi komshinj pse sthu

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8820 ne: 02-08-2012, 15:03:02
LOL LOL....ti shej je te pjesa e dritave te kuqe??

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8821 ne: 02-08-2012, 15:04:58
qenkemi komshinj pse sthu
ku je ti mi?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8822 ne: 02-08-2012, 15:05:47
ke ai veni qe ka portin me te madh ne europe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8823 ne: 02-08-2012, 15:07:43
LOL LOL

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8824 ne: 02-08-2012, 15:09:27
ke ai veni qe ka portin me te madh ne europe
zemer qenke ne roterdam, wau sa afer

Temat e fundit