Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 354 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9463 · 171218

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8825 ne: 02-08-2012, 15:10:07
yep, 1 rruge treni na ndan

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8826 ne: 02-08-2012, 15:10:28
perqafoj shej qe me iken kaq larg me raste festash

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8827 ne: 02-08-2012, 15:10:45
perqafoj shej qe me iken kaq larg me raste festash

 :perqafim

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8828 ne: 02-08-2012, 15:11:34
yep, 1 rruge treni na ndan
75 km, me se merresh aty?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8829 ne: 02-08-2012, 15:12:19
tu dhen ca provime

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8830 ne: 02-08-2012, 15:13:45
tu dhen ca provime
ababababa jan te veshtire keta dutchet take it easy

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8831 ne: 02-08-2012, 15:14:44
po ti ca ben ne amsterdam?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8832 ne: 02-08-2012, 15:16:34
aman lene se ma hoqen trurin, punoj per disa norvegjeze qe e mbajn temperaturen e zyres 10 grade......

kompani logjistike merremi me transportin e pajisjeve te medhaja, biznes i mire por te ha shume kohe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8833 ne: 02-08-2012, 15:17:27
dhe ty qe te hoqi trurin dhe ti prape jep shpjegime LOL LOL

perqafoj ondrren :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8834 ne: 02-08-2012, 15:17:50
aman lene se ma hoqen trurin, punoj per disa norvegjeze qe e mbajn temperaturen e zyres 10 grade......

kompani logjistike merremi me transportin e pajisjeve te medhaja, biznes i mire por te ha shume kohe

dhe pse je tu shkrujt nga shqiperia momentalisht ti?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8835 ne: 02-08-2012, 15:18:56
bjeri ketij numri 0031455243007

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8836 ne: 02-08-2012, 15:19:49
ec aty...007 LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8837 ne: 02-08-2012, 15:20:13
alo alo mozi

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8838 ne: 02-08-2012, 15:20:17
  :perqafim per mishelin qe ma ben diten e bukur.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8839 ne: 02-08-2012, 15:20:51
 :perqafim :perqafim

rrofsh e dashur

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8840 ne: 02-08-2012, 15:21:02
Missin ne kerthize  :D

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8841 ne: 02-08-2012, 15:21:14
ska lidhje me agjentin por eshte thjesht numer zyre.

shej do e provosh????

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8842 ne: 02-08-2012, 15:21:44
me leje ta provoj une LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8843 ne: 02-08-2012, 15:22:16
bjeri ketij numri 0031455243007

une e kam me 46

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8844 ne: 02-08-2012, 15:22:53
une e kam me 46
ma dergo numrin me msg privat dhe te marr une

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8845 ne: 02-08-2012, 15:23:49
inteligjento fiks nga amsterdami qenke

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8846 ne: 02-08-2012, 15:24:17
inteligjento fiks nga amsterdami qenke
jam akoma ne zyre

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8847 ne: 02-08-2012, 15:25:17
aty rri mos ik ...LOL

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8848 ne: 02-08-2012, 15:26:39
po eshte e zgjuar dhe e njef numrin e amsterdamit e gjen kollaj se cfare numrash mungojn :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8849 ne: 02-08-2012, 15:28:02
provokejshen eeee  :P

Temat e fundit