Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 357 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9470 · 200575

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8900 ne: 11-03-2013, 10:19:04
mishelin puthe gjithe diten ne kerthize se si lu qimja hic aty...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8901 ne: 11-03-2013, 13:29:28
Dike ......

Ermal Fejzullahu - Ti Prit Edhe Pak


sa kohe ...sa vite...sa shekuj  :(

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8902 ne: 11-03-2013, 13:36:34
Melodi..qe ka humbur krejt.. :perqafim

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8903 ne: 13-03-2013, 19:07:00
Mishel.....t´i ndreq pak gjakun  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8904 ne: 13-03-2013, 20:26:16
Po ti fol o burre qe paske qellime "dashamirese"karshi meje

Hajt se do te kaloj....sdo ishe i pari

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8905 ne: 13-03-2013, 20:27:04
tushen :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8906 ne: 13-03-2013, 20:28:22
Putulushen dhe gertushen lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8907 ne: 13-03-2013, 20:29:24
edhe une gertushen LOL

#8908 ne: 13-03-2013, 20:33:06
un nuk duhet te pergjigjem ketu se ne ket menyre konfirmoj dyshimet e mia ne lidhje me emrin "gertushe"

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8909 ne: 13-03-2013, 20:34:25
hahahaaaa :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8910 ne: 13-03-2013, 20:34:56
A don ti gert me qene shoqja ime dhe e kesaj
...hajde bojme nje rreth perqafimesh

#8911 ne: 13-03-2013, 20:37:49
...hajde bojme nje rreth perqafimesh

hajde perqafohemi meqe sot qielli eshte blu, zogjte po cicerojne dhe lulet kan celur. :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8912 ne: 13-03-2013, 20:38:57
hajde perqafohemi meqe sot qielli eshte blu, zogjte po cicerojne dhe lulet kan celur. :)

harrove me kryesoren ...dhe papa u zgjodh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8913 ne: 13-03-2013, 20:39:49
Henen blu mos ma harroni ju lutmi shume

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8914 ne: 14-03-2013, 21:42:13
A te hyj edhe une meqe qielli eshte zi dhe ka bubullima?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8915 ne: 14-03-2013, 21:42:54
Hajde tomas

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8916 ne: 14-03-2013, 21:44:19
Jeni shume zemergjere faleminderit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8917 ne: 14-03-2013, 21:46:54
Une nuk jam te tere

Une tu ofrova personalisht...prit edhe te tjeret te japin verdiktin


Jalla kam fillu me u trash fare

#8918 ne: 14-03-2013, 21:48:22
Un jam pak racist ti Tomas Hard dhe kam kushte shume rigoroze per te hyre ne grupe.
Por shume shoke me thone qe nuk jam racist pasi i urrej te gjith njilloj. Diku ketu ne mes jam un dmth.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8919 ne: 14-03-2013, 21:50:33
Se ky gerti ti tomas edhe kur te perqafo se merr vesh ka te hy e ka te del...se ngaqe o kshu dok shkencash

Mire ta thashe graden mo mos te harrova gje profesorin

#8920 ne: 14-03-2013, 21:52:15
Mir mir ma the se do ofendohesha shume.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8921 ne: 14-03-2013, 21:53:30
Se ta njof huqin pranej

O tomas ka hume mi

#8922 ne: 14-03-2013, 21:57:05
O tomas ka hume mi

dale se po shkru nga celi

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8923 ne: 14-03-2013, 21:58:09
Me hutoi ky Blendi te Klani

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8924 ne: 14-03-2013, 21:59:18
Kush blend mi fevzo?

Temat e fundit