Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 358 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158715

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8925 ne: 14-03-2013, 22:15:05
Fevzo po e ndjek gjithmone

 • Postime: 12743

#8926 ne: 14-03-2013, 22:19:14
Ai o si fantomasi mi...te tromaks

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8927 ne: 14-03-2013, 22:36:03
Me interesojne njerezit qe fton  ka gallate sidomos me politikanet

 • Postime: 12743

#8928 ne: 14-03-2013, 22:40:30
vetem ne shqiperi politika eshte gallate ne kurriz te njerezve dhe keta te fundit qeshin,,,,

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8929 ne: 14-03-2013, 22:42:50
Gallate sepse qeshim se s'qajme dot

 • Postime: 12743

#8930 ne: 14-03-2013, 22:44:52
jo sepse speciet me inferiore qe mund te ekzistojne ne kete rruzull,...edhe banoret e xhungles na kane zili

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#8931 ne: 23-03-2013, 07:42:37
Pasion, Dream, Melody, Nensy  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8932 ne: 23-03-2013, 10:50:31
Tomas Hard, megjithese tinegellon keq....ai qe mashkull, ndersa kjo eshte i femer....nderro nofke te te perqafoj me shpesh!!!!!!

 • Postime: 1283

#8933 ne: 23-03-2013, 11:53:38
Pasion, Dream, Melody, Nensy  :perqafim
E une keto  3vashat :D :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8934 ne: 23-03-2013, 13:06:47
SKA GJE SE S'TE KEQKUPTON NJERI ,UNE FEMER JAM ,GJITHSESI FALEMINDERIT,PO TA KTHEJ PERQAFIMIN. :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8935 ne: 23-03-2013, 13:51:52
shejtanen

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8936 ne: 23-03-2013, 14:23:31
SKA GJE SE S'TE KEQKUPTON NJERI ,UNE FEMER JAM ,GJITHSESI FALEMINDERIT,PO TA KTHEJ PERQAFIMIN. :perqafim


 :perqafim

Je e fejuar, je e martuar?

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8937 ne: 23-03-2013, 14:27:39
E dashuruar

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8938 ne: 23-03-2013, 14:32:52
E dashuruar

qe, d.t.th je vetmitare (beqare)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8939 ne: 23-03-2013, 14:36:16
te vetem jemi edhe pse na rrethojne shume njerez

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8940 ne: 23-03-2013, 14:38:24
te vetem jemi edhe pse na rrethojne shume njerez

une them se ti je beqare....duhesh te jesh....dua te jesh....thuajme se je.....o Zot, thuaje!!!!

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8941 ne: 23-03-2013, 14:39:24
ta thash me ne fund se plasa

 • Postime: 12743

#8942 ne: 23-03-2013, 15:43:54
Tomen per sinqeritetin

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#8943 ne: 23-03-2013, 18:35:01
Kete super  :) Mishel :perqafim

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8944 ne: 23-03-2013, 21:17:23
my buddies

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8945 ne: 23-03-2013, 22:19:10
 :perqafim

 • Postime: 1283

#8946 ne: 23-03-2013, 23:59:40
Miss :) :) :) :)

 • Postime: 12743

#8947 ne: 24-03-2013, 01:01:59
Shej forte forte

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8948 ne: 24-03-2013, 08:38:54
ket siper 1 perqafim me te shtrydhme

 • Postime: 12743

#8949 ne: 24-03-2013, 15:16:57
Pse sma dhe lajf mi

Temat e fundit