×
Hyrja
Profili

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 158637

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#925 ne: 20-10-2006, 16:13:48
do doja te perqafoja erlehten qe i ka ngelur akoma qejfi me mua.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#926 ne: 21-10-2006, 23:42:53

Lefterin dhe vetem Lefterin  :D perq :puth

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#927 ne: 22-10-2006, 02:29:52
nje perqafim per te gjithe gocat e forumit  :) :perqafim

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 23-10-2006, 21:52:12
Shpirtim tim :perqafim

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 23-10-2006, 21:56:05
ASNJE  :D :D :D

 • Postime: 1015

#930 ne: 29-10-2006, 19:02:51
Kengen  :perqafim :perqafim do ta perqafoja me dëshirë , pasi si duket melodia e saj po fluturon ne drejtim te kundërt nga unë, saqë nuk po takohemi kurrë

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#931 ne: 29-10-2006, 19:18:55
 

 Ladyx  :perqafim :perqafim

 Kenga kohen e fundit s'ka kendu fare

 • Postime: 4261

#932 ne: 29-10-2006, 19:45:50
keto  dy  siper si  dhe  mbare gocat  e  forumit  ...pa  dallim feje :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 29-10-2006, 20:07:54
:perqafim Charlien :D

 • Postime: 4261

#934 ne: 29-10-2006, 20:26:07
nuk kam  si  mos  ta  jap  nje  puthjeee ..  :-*

#935 ne: 02-11-2006, 20:13:48
Une do perqafoja shume shume njeren qe nuk do ja them asnjehere emrin... :-[ :-[ :-[

 • Postime: 4261

#936 ne: 02-11-2006, 23:39:38
xhanin  tim .... :perqafim sepse ka  kohe  qe nuk  ka qen  kendej  :(

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 02-11-2006, 23:42:01
Who?

 • Postime: 4261

#938 ne: 02-11-2006, 23:44:13
xhanin  ree ... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 02-11-2006, 23:49:27
kush eshte xhani jot pra?

 • Postime: 4261

#940 ne: 02-11-2006, 23:50:26
e di  ajo  vet :P

 • Postime: 1580

#941 ne: 03-11-2006, 19:51:31
 :perqafim kte siper

#942 ne: 03-11-2006, 20:00:22
Mamin e Irbit :)

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#943 ne: 07-11-2006, 08:53:38
kete lart qe me njeh mire  :D

#944 ne: 07-11-2006, 11:07:28
Kujdes ti me keto perqafimet se  mund te kene burra e tyre ketu ne forum keto qe do te perqafosh.. hmmmmm:

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#945 ne: 07-11-2006, 11:20:57
Kujdes ti me këto perqafimet se  mund te kenë burra e tyre këtu në forum këto qe do të perqafosh.. hmmmmm:

në forum po i kanë burrat  ^o)

por ne i kemi dhe ne jetën e perditshme  :D  

 • Postime: 12234

#946 ne: 07-11-2006, 16:55:30
Gjitha qe i kan mbush 18 vjet.... :D


 :-* :-* :-* :-* :-*

#947 ne: 07-11-2006, 17:59:05
une asnje goc tani per tani..po vetem ndonje grua....se te perqafojne me mire me duket..e kane nga pervoja.. hmmmmm:

 • Postime: 1580

#948 ne: 08-11-2006, 18:31:06
Une do perqafoja shume vellackon tim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 08-11-2006, 18:51:19
DU te perqafoj Bekon!


:perqafim :perqafim
Temat e fundit