Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9459 · 160335

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#950 ne: 08-11-2006, 19:07:40
Ene un du t'perqafoj ty :D

:perqafim :perqafim

 • Postime: 4261

#951 ne: 08-11-2006, 21:19:49
sorelinen  :perqafim

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 08-11-2006, 22:39:08
Ja lista jeme :)


LIsa qe do e mar ne fis :)
Aida qe ben luft me nje zogushe  
mishelin .perqafim
lepurushen dhe kete ka mundesi e mar ne fis :D
sorelinen qe ju befte sorelina :P
capkenen qe u lodh neper laboratore :P
kengen qe eshte e embel
swetken qe ja hengert Charlie ato buze LOL
Anna moj ku je :perqafim

borebardhen qe hyn vetem ker hena eshte e plote

Ladyx qe lodhet neper lojra :D


Ju kam xhan

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 08-11-2006, 22:48:02
Perqafim edhe per ty Erlehta   :perqafim

 • Postime: 1015

#954 ne: 08-11-2006, 22:51:29
Ja lista jeme :)


LIsa qe do e mar ne fis :)
Aida qe bën luft me një zogushe  
mishelin .perqafim
lepurushen dhe këtë ka mundësi e mar ne fis :D
sorelinen qe ju befte sorelina :P
capkenen qe u lodh nëpër laboratore :P
këngën qe është e ëmbël
swetken qe ja hengert Charlie ato buzë LOL
Anna moj ku je :perqafim

borebardhen qe hyn vetëm ker hena është e plotë

Ladyx qe lodhet nëpër lojra :D

Ju kam xhaneh ja qe ka njerez te mire  ende ne kete bote, kjo ma din hallin mua sa ndjerset po i derdhi duke luajtur :D
Perqafim edhe per ty xhane  :perqafim

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 08-11-2006, 23:34:23
Capkenjen  ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 09-11-2006, 01:38:49

swetken qe ja hengert Charlie ato buzë LOL
:-[
Jo Charlie mi jo.. se me rref buli mua pashtaj! :-[


:-*

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 09-11-2006, 02:32:35
i perqafoj te gjithe zonjat e forumit veqanerishte zonjushat ne qoftese ka  :D

 • Postime: 4261

#958 ne: 09-11-2006, 15:03:36

:-[
Jo Charlie mi jo.. se me rref buli mua pashtaj! :-[


:-*

Po Po ..:D pos meje nuk guxon  askush tjetër :D


P.S. erlehta flm për komplimente LOL

 • Postime: 1580

#959 ne: 09-11-2006, 16:09:34
sorelinen  :perqafim

Nje perqafim te madh per Charlin :perqafim

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 09-11-2006, 18:15:44
lisa avajtu pak :perqafim

 • Postime: 4261

#961 ne: 09-11-2006, 21:02:17
Këto te padukshmet qe jan tani online :D  :perqafim

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 09-11-2006, 21:06:19
ate Capkenjen se plasa  :perqafim

 • Postime: 12234

#963 ne: 09-11-2006, 22:22:07
Edhe une.... :D

 • Postime: 4261

#964 ne: 09-11-2006, 22:25:02
tani kisha dashur ta perqafoj Sweetien  :)

 • Postime: 12234

#965 ne: 09-11-2006, 22:29:45
Edhe une.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 09-11-2006, 22:46:42
Ju dua shume qe te dyve! :D:-*

 • Postime: 12234

#967 ne: 09-11-2006, 22:58:47
Cilin me shum? :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 09-11-2006, 23:00:20
Sigurisht qe ty! :D


 • Postime: 4261

#969 ne: 09-11-2006, 23:11:12
ahhh ....ti  kopuk  si  biberi  je  ...pa  u  perzi  nuk  mundesh ...:D

 • Postime: 12234

#970 ne: 09-11-2006, 23:20:41
Ca mendove ti aq lehte po ta lo une a?.... :D

 • Postime: 4261

#971 ne: 10-11-2006, 00:19:09
ik  mos  mu  perziej ne  hise ...:D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 10-11-2006, 15:37:49
anna se nuk ma kishte zene syri ne forum keto dite

 • Postime: 1460

#973 ne: 10-11-2006, 15:39:08
Çapkenen se ka hup si kashta ne gjilpere :P

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 10-11-2006, 15:43:09
ka "hup" heeee ....
Aman njesh te kam me keto djalektet :D

Temat e fundit