Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

   Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

  · 9485 · 302725

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  ne: 09-06-2006, 10:05:06
  Zerista ...shprehni ndjenjat ....perqafoni sa te keni dëshirë ... dhe me kend te mundeni :D

  #1 ne: 09-06-2006, 10:07:25
   :D :D :D :D :D po te mundja te gjithe :D :D :D :D

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #2 ne: 09-06-2006, 10:20:46
  une  kete lart kisha dashur ta perqafoj shum  :perqafim

  #3 ne: 09-06-2006, 10:35:31
  perqafoj te gjithe ata qe jane online  :perqafim  :perqafim

  #4 ne: 09-06-2006, 10:47:39
   :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #5 ne: 09-06-2006, 11:35:51
  Une ju kisha puthur direkt te gjitha  gocat...sidomos kete super schatzin.... :-*

  #6 ne: 10-06-2006, 00:55:49
  Nje puthje per ate qe do vije pas meje  :-*

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 10-06-2006, 02:34:44
  Falemnderit! :)  :perqafim

  Një puthje nga unë për veten time, se jam bërë si pellumb sot! :D

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 10-06-2006, 04:57:13
  Nje puthje nga une per ate qe e dua me se shumti !!!! :-*

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 12-06-2006, 11:43:08
  per mua te gjithe :P

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 12-06-2006, 11:46:38
  nje puthje per dragonfire hahahahah

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #11 ne: 12-06-2006, 11:50:11
  perqafim: flm shume oj belinaa ishte shume e embel shije cokollade :P
  edhe nje per ty :)

  • Postime: 211
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 12-06-2006, 12:03:33
  Eh xhaxhai i ka pa kursim puthjet. Nga një puthje për gjithë fshatarkat e Forumit. Sidomos për atë Smilin, Aiden, Lisa, Bleten, capkenen korcare, Belinen, e te gjithaa femrat, se aq memorje ka plaku sua mban mend emrat, jeni shtuar si kerpudhat mbas shiut.

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #13 ne: 12-06-2006, 12:11:25
  nuk ta pranon LOL

  • Postime: 329
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #14 ne: 12-06-2006, 13:25:59
  nje puthje (an eye for an eye - eshte ajo shprehja, pse jo)  :D

  #15 ne: 12-06-2006, 14:24:58
  online-t :puth

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #16 ne: 12-06-2006, 17:49:02
  veç u ndukerkan kendej njerezia, ueee ueee c'punohet :P

  unë jam alergjike ndaj puthjeve, po deshet perqafime, jap sa te dush -- hajt pra te filloj me bresherin unë :d ............. :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim
  rrofshi e qofshi, e zemren ta gezoni :D

  #17 ne: 13-06-2006, 07:56:59
  nje puthje per ata qe dua dhe me duan :P

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 13-06-2006, 10:32:43
  nje per capkenen korcare :)

  #19 ne: 13-06-2006, 10:34:34
  edhe nje per dragonin( mos behet xheloze belina)

  Temat e fundit