Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 379 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9470 · 199429

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9450 ne: 08-05-2020, 12:03:26
Iiiiii sa pune i ke hap vetes  :D LOL

une nqs hugs Max (kam hugs krejt forumin)  :D
E per vajzat Shej  :) qe ka harru pasw  ><

S'ka bre asnjë 🙄

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#9451 ne: 08-05-2020, 13:28:04
S'ka bre asnjë 🙄:(

Ishin ketu  :)Uroj te jeni mire me shendet.  :)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9452 ne: 08-05-2020, 13:40:37
 :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9453 ne: 10-05-2020, 20:19:59
:perqafim
do marresh nje derr corona virusi moj erlehte..kujdes xhan hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9454 ne: 29-05-2020, 14:00:41
Erlehten fortttttttttt

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9455 ne: 30-05-2020, 14:55:18
do marresh nje derr corona virusi moj erlehte..kujdes xhan hmmmmm:

Kemi maska 😂

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9456 ne: 30-05-2020, 14:56:53
Erlehten fortttttttttt

 :perqafim
Mire me karantenen moj shoqe 😂
Dil bre me shpesh për ndonjë kafe 😁☕☕☕


 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9457 ne: 11-10-2020, 23:01:02
Cfar karantine moj?...ka 2 muaj qe eshte pozitive :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#9458 ne: 14-10-2020, 16:00:35
Veten sa te vije ndonjera... 😂

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9459 ne: 02-02-2021, 20:54:33
:perqafim
Mire me karantenen moj shoqe 😂
Dil bre me shpesh për ndonjë kafe 😁☕☕☕

Zemer ti 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9460 ne: 18-03-2021, 20:09:59
Zemer ti 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Me rafte një pikë bre, nuk paskam qëllu këtu të jepja kafen 😁😍☕☕

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#9461 ne: 28-03-2021, 12:08:14
@erlehta  🤗🤗

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9462 ne: 03-04-2021, 17:39:29
Ju përqafoj nga larg, se nga afër s'të lë corona 😁

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9463 ne: 05-05-2021, 15:50:51
Ju përqafoj nga larg, se nga afër s'të lë corona 😁

he ja dola , dhe ku je?

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9464 ne: 07-05-2021, 10:15:56
... te gjitheve me rradhe lol

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#9465 ne: 07-05-2021, 11:40:28
... te gjitheve me rradhe lol

Gjobe!
Arsyeja!
Mos respektim distance. :P

Nevojitet apo jo karte vaksinimi me udhetu? :D

Birra? :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9466 ne: 11-05-2021, 05:37:37
Te gjithe ...me distance 😁

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9467 ne: 05-06-2021, 12:59:21
... Mos kini frik, se kam marre dy vaksina :P dhe cdo dite nga nje doze Raki Shtepie! :D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#9468 ne: 06-06-2021, 14:11:33
... Mos kini frik, se kam marre dy vaksina :P dhe cdo dite nga nje doze Raki Shtepie! :D

Hec mër te te perqafoj trimi
Pa frik hiQ 🙄😎

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9469 ne: 07-06-2021, 07:08:13
he ja dola , dhe ku je?

Këtu këtu 😍😍😍😍

Edhe Astra me vete 😂😂

Temat e fundit