Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 380 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

   Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

  · 9483 · 284487

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #9475 ne: 06-10-2022, 20:36:22
  😂

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #9476 ne: 08-10-2022, 15:44:19
  Ishte kush për një përqafim? 😁

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #9477 ne: 09-10-2022, 15:47:03
  Mos pyt, jepe urgjent.:P

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #9478 ne: 11-10-2022, 08:21:56
  🤗🤗
  Ja dy se ishte me vonesë 🤭😋

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #9479 ne: 11-10-2022, 20:44:25
  Kur i jep i jep ti, nuk kursehesh.:)

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #9480 ne: 14-10-2022, 10:54:19
  Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
  🤗🤗🤗

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #9481 ne: 15-10-2022, 21:33:42

  Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
  🤗🤗🤗

  Ate them e Une, ska pse .:)

  • Postime: 14
  • Karma: +0/-0

  #9482 ne: 29-11-2022, 22:38:54
  This is a test please ignore.

  Temat e fundit