Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... - 475 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

   Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

  · 9484 · 291572

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #9480 ne: 14-10-2022, 10:54:19
  Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
  🤗🤗🤗

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #9481 ne: 15-10-2022, 21:33:42

  Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
  🤗🤗🤗

  Ate them e Une, ska pse .:)

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #9482 ne: 07-12-2022, 14:53:33
  Ma ka pa njeri ate @Parloté se du me e perqafu pak.:)

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #9483 ne: 11-12-2022, 23:04:07

  Ma ka pa njeri ate @Parloté se du me e perqafu pak.:)

  Edhe unë ty 🤗🤗

  Temat e fundit