Kënga që po dëgjoj - 561 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kënga që po dëgjoj

· 14946 · 197380

Kënga që po dëgjoj

· 14946 · 197380

 • Postime: 12743

#14000 ne: 04-11-2013, 15:55:04
shume e bukur kjo LOL LOL

Bettebeast - Orgasem

 • Postime: 12743

#14001 ne: 04-11-2013, 15:56:26
Pershendes veten me kete...


Kakkmaddafakka - Your Girl

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14002 ne: 04-11-2013, 16:05:18

#14003 ne: 04-11-2013, 16:22:20
Hajde konge hajde. Shume tull.

Un nuk po degjoj keng tani.

 • Postime: 471

#14004 ne: 04-11-2013, 17:38:30

 • Postime: 12743

#14005 ne: 04-11-2013, 18:02:48
This i promiss u -esync

 • Postime: 471

#14006 ne: 04-11-2013, 18:03:36

 • Postime: 12743

#14007 ne: 04-11-2013, 18:04:16
What have u done -within temptation

 • Postime: 471

 • Postime: 12743

#14009 ne: 04-11-2013, 18:29:59
Numb - linken park

 • Postime: 471

#14010 ne: 04-11-2013, 18:36:19
Gianni Morandi & Amii Stewart - Grazie Perchè

 • Postime: 12743

#14011 ne: 04-11-2013, 18:42:04
La solitudine -laura pausini

 • Postime: 471

#14012 ne: 04-11-2013, 18:43:07
Blero - Sexy Moves
shume nice dhe bleroja :D            sinqerisht se kisha degju ndonjehere ket

 • Postime: 12743

#14013 ne: 04-11-2013, 18:48:11
Asnjehere -Arberie Hadergjoni

 • Postime: 471

#14014 ne: 04-11-2013, 18:59:38

 • Postime: 1283

#14015 ne: 04-11-2013, 19:00:04
Mishel!

Mbremje te qete.

Loreena McKennitt- Tango to Evora

 • Postime: 12743

#14016 ne: 04-11-2013, 19:03:37
Rrofsh pasion .... me nevojitet vertet


Join me in death- HIM

 • Postime: 1283

#14017 ne: 04-11-2013, 19:07:29
Rrofsh pasion .... me nevojitet vertet
Kur the nevojitet me shkoi mendja tek perlat e Poradecit :) :)

 • Postime: 12743

#14018 ne: 04-11-2013, 19:12:48
Nganjehere te qash ben mire ...kshu?

 • Postime: 12743

#14019 ne: 06-11-2013, 09:45:38

 • Postime: 12743

#14020 ne: 06-11-2013, 09:46:10
ky qeka vips fare ore LOL


laje laje porsi rosa Italisht


dhe ne fund...Bravo i Piedi LOL

 • Postime: 12743

#14021 ne: 06-11-2013, 09:57:18
Orgesa Zaimi "OZ" Between A Rock And A Hard Place

 • Postime: 12743

#14023 ne: 06-11-2013, 10:17:38
ZZ Top & John Lee Hooker-Boom boom boom

 • Postime: 12743

#14024 ne: 06-11-2013, 11:02:33

Temat e fundit