Kënga që po dëgjoj - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kënga që po dëgjoj

· 14958 · 227553

Kënga që po dëgjoj

· 14958 · 227553

#650 ne: 14-09-2010, 00:21:46

#651 ne: 14-09-2010, 00:49:33
Na keputi shpirtin ne mes te nates kjo... :-[

EDONA & MILOTI - Per ty po flas (official video)

 :P

  • Postime: 3780
  • Karma: +319/-212
  • Gjinia: Femer

#652 ne: 14-09-2010, 09:34:14

#653 ne: 14-09-2010, 13:06:00

  • Postime: 2648
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 14-09-2010, 13:46:52

#655 ne: 14-09-2010, 14:16:25

#656 ne: 14-09-2010, 14:19:38

  • Postime: 277
  • Karma: +0/-0

#657 ne: 14-09-2010, 15:26:24

#658 ne: 14-09-2010, 15:48:04

#659 ne: 14-09-2010, 15:54:14

#660 ne: 14-09-2010, 16:06:10

#661 ne: 14-09-2010, 16:19:28

#662 ne: 14-09-2010, 16:24:26

#663 ne: 14-09-2010, 16:31:40
I'll Fly With You (Acustico) - Tradução

#664 ne: 14-09-2010, 16:47:09

#665 ne: 14-09-2010, 16:59:39
Touch & Go - Straight to Number One (dreamcatcher's mix)

#666 ne: 14-09-2010, 21:51:46

#667 ne: 14-09-2010, 21:57:09

#668 ne: 14-09-2010, 22:02:16

#669 ne: 14-09-2010, 22:08:46

#670 ne: 14-09-2010, 22:11:54

#671 ne: 14-09-2010, 22:14:41

#672 ne: 14-09-2010, 22:19:39
Eranda Libohova -Kthehu per vete per muaP.S. Me duket se ma kane falur mua kete temen! :D

#673 ne: 14-09-2010, 22:22:03
Eranda Libohova -Kthehu per vete per muaP.S. Me duket se ma kane falur mua kete temen! :D
ste mbetet hatri ta nigjoj dhe une :P

  • Postime: 1215
  • Karma: +69/-2

#674 ne: 14-09-2010, 22:22:35


LOL LOL  shikoni cfare ka bere ky bosi LOL

Temat e fundit